30
Wrz
2016
1

Zerozłotowe konto internetowe czyli jak Alior Bank wabi klientów

“Wyższa kultura bankowości” i starszy pan w meloniku – tak właśnie do niedawna kojarzył nam się Alior Bank. Dzięki Magdzie przekonaliśmy się jednak, że gadka o bankowości na poziomie płynąca z reklamy telewizyjnej wcale nie mija się z prawdą. Poznajcie jej historię!

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą w banku – pisze Magda w swoim mailu do naszej redakcji – gdy przychodzę do Aliora z jakąkolwiek sprawą, już od drzwi witają mnie pracownicy i grzecznie zapraszają do stanowiska. Kiedy jest więcej klientów, gorąco przepraszają i proszą o chwilę cierpliwości. Nigdy nie odsyłają nikogo z kwitkiem i nawet jak nie są w stanie pomóc mi od ręki, zawsze szukają rozwiązania.

Najlepsze są jednak rozmowy telefoniczne. Z dotychczasowymi bankami zawsze musiałam się przegadywać, że nie chce nowej lokaty, konta czy przygotowanej “specjalnie dla mnie” oferty kredytu. Jakbym potrzebowała czegoś takiego, to wiem gdzie ich znaleźć. Ale oni nie rozumieli, że nie to nie i dzwonili dalej. Miałam już naprawdę dosyć – żali się Magda.

W Alior Bank coś takiego jest niedopuszczalne. Jeśli mówię, że coś mnie nie interesuje, to pani/pan grzecznie dziękuje za rozmowę i się rozłącza. Jeżeli mam ochotę wysłuchać oferty, konsultant/ka pyta czy mam czas teraz rozmawiać czy może zadzwonić później. Kiedy ustalamy konkretny termin kontaktu telefonicznego, Alior Bank zawsze się go trzyma. No po prostu rewelacja!(…)

Kulturalne podejście do klienta i warunki prowadzenie konta osobistego plus całkowita bezproblemowość w obsłudze tego rachunku to dla mnie wystarczające powody aby zostać z tym bankiem na dłużej. Nie żałuje swojej decyzji o przeniesieniu i gorąco polecam każdemu tę ofertę! – podsumowuje Magda.

Z ciekawości zapytaliśmy Magdę z jakiego rachunku osobistego w Alior Banku korzysta. Okazało się, że jest to Internetowe Konto Zerozłotowe. Byliśmy bardzo ciekawi tej oferty. Zobaczcie jak możecie na niej zyskać!

Darmowe konto czyli co dostaniesz za 0 zł?

Skoro Alior Bank używa w nazwie przymiotnika zerozłotowe, spodziewaliśmy się, że wszystkie opłaty, które można naliczyć za używanie tego konta, po prostu nie istnieją. Nie myliliśmy się!:) Założenie, jak i prowadzenie konta w tym banku jest całkowicie darmowe. Co więcej, za free możesz także korzystać z karty płatniczej. Kiedy inne banki narzucają miesięczne limity transakcji w zamian za bezpłatne użytkowanie karty, Alior Bank daje ją klientom bez żadnych warunków.

Nic nie będą cię kosztowały także przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki z bankomatów Aliora, a także dwóch popularnych sieci: Euronetu i Planet Cash.

Za wypłaty z innych bankomatów musisz liczyć się z prowizją w wysokości 3 zł – ale takie opłaty za korzystanie z “obcych” urządzeń są charakterystyczne dla każdego banku, więc raczej nie ma się tutaj czemu dziwić.

Wszystkie płatności do 50 zł będziesz mógł uregulować zbliżeniowo bez podawania kodu PIN. A dla tych, którzy w bankowości poszli już o krok dalej i zamiast portfela używają telefonu, Alior Bank przygotował opcję płatności BLIKiem (czyli za pomocą telefonu i specjalnego kodu).

Nie tylko darmowe konto! Zobaczcie co jeszcze ma dla was Alior Bank!

Oprócz braku opłat za podstawowe usługi bankowe dotyczące rachunku osobistego, Alior Bank swoim klientom oferuje także inne ciekawe rozwiązania finansowe. A należą do nich:

  • dwumiesięczna lokata z oprocentowaniem 4%
  • 60 zł za polecenie konta
  • limit odnawialny na rachunku osobistym
  • doradztwo inwestycyjne

Jak widać, Alior Bank dba o różnorakie potrzeby klientów. Dzięki lokacie pozwala na oszczędzanie z dodatkowym zyskiem, doradza co zrobić z nadwyżką gotówki, a w przypadku problemów finansowych oddaje do dyspozycji odnawialny limit. Zerozłotowe Konto Internetowe to nie tylko rachunek osobisty, ale tez pełen pakiet usług finansowych. jedyne czego nam tutaj brakuje to dodatkowy rachunek oszczędnościowy, popularny wśród innych banków. Taki rachunek pozwala na oszczędzanie w ramach własnego konta i wypłatę środków w każdej chwili.

Niemniej jednak, konto od Aliora warto mieć na uwadze, jeśli szukacie całkowicie darmowej oferty.

A oto co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem Internetowego Konta Zerozłotowego!

Konto w Alior Bank – jak założyć?

Jak sugeruje nazwa, konto to opiera się głównie na działaniu internetowym. Wniosek o otwarcie rachunku złożysz więc online. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link:

Otwórz Internetowe Konto Zerozłotowe

System automatycznie przeniesie was na stronę banku, gdzie zostaniesz poproszonyo wypełnienie wniosku. Podać będzie trzeba swoje dane osobowe oraz kontaktowe. Następnie wybierasz formę zawarcia umowy: albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z twojegoaktualnego rachunku albo za pośrednictwem kuriera, który dostarczy ci stosowne dokumenty do podpisu.

Od Magdy wiemy, że pierwsza opcja jest zdecydowanie szybsza i rachunek jest do twojej dyspozycji już w kilka minut od złożenia wniosku.

Jeśli zatem twoja aktualna oferta konta bankowego jest daleko za Aliorem, nie wahaj się ani chwili dłużej i zamień bank na miejsce, gdzie “wyższa kultura bankowości” istnieje naprawdę!

1 Odpowiedź

  1. Co do kredytu i obslugi – biorac drobna kwote 20 000 pani z okienka naciagnela mnie na ubezpieczenie ok 2,5 tys. Bardzo spodobalo mi sie to Konto Internetowe w Alior Banku i jak tylko splace debet w swoim koncie w innym banku to je zamkne i otworze sobie nowe w Alior Banku.

Skomentuj