23
Sie
2017
0
bgż-zakupy-w-h&m

Załóż Konto Maksymalne i dobierz 150 zł do H&M

Wreszcie pojawiła się promocja skierowana do młodych klientów Banku BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie konta, uczestnicy promocji mogą otrzymać 150 zł na zakupy w H&M i nawet 300 zł zwrotu za transakcje kartą.

Oferta z pewnością przypadnie do gustu kobietom, ale wierzę, że mężczyźni również znajdą w H&M coś dla siebie. A jeśli nie, zawsze mogą kupić coś dla pań. Nie bez powodu promocja skierowana jest do osób do 26 roku życia – to oni stanowią największą grupę klientów sklepu.

Regulamin promocji

Dla kogo bon o wartości 150 zł?

Oczywiście dla nowych klientów. Pełnoletnich, ale tych którzy 26. urodzin nie obchodzą przed  31 października 2017 r. Wszyscy którzy z racji wieku, nie mogą się już posługiwać legitymacją studencką, są wykluczeni. Zgodnie z regulaminem promocji za nowego klienta uznawana jest osoba, która nie posiadała żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas przez 24 miesiące przed datą złożenia wniosku.

Bon na 50 zł – jak otrzymać?

Przede wszystkim należy złożyć wniosek o otworzenie Konta Maksymalnego oraz wydanie karty debetowej. Należy także zalogować się do bankowości internetowej i wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą do 31 października 2017 r. Jeśli konto zostanie utrzymane przynajmniej do 16 listopada, jego posiadacz otrzyma kod w wiadomości sms, stanowiący bon o wartości 50 zł.

Gdzie pozostałe 100 zł?

Tytułowe 150 zł można otrzymać spełniając powyższe warunki, a następnie w listopadzie i grudniu wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta. Bon za spełnienie warunków listopadowych klient otrzyma w grudniu, a grudniowych w styczniu. W ten sposób, sumując wszystkie 50-złotowe bony, do zgarnięcia jest 150 zł. Warto zaznaczyć, że promocyjny wniosek można złożyć do 30 września 2017 r. lub do wyczerpania puli – 2500 wniosków.

300 zł zwrotu

Aby móc otrzymać dodatkową nagrodę (300 zł moneyback), należy promocyjny wniosek złożyć do końca sierpnia więc trzeba się spieszyć. Czekanie do ostatniego dnia może okazać się kiepskim pomysłem, ponieważ bank może potrzebować kilku dni na przetworzenie i zarejestrowanie wniosku. Nagroda w moneyback polega na zwrocie na konto klienta 2% wartości transakcji wykonanych kartą. Maksymalna wysokość premii to 25 zł każdego miesiąca, czyli nawet 300 zł rocznie. Żeby móc skorzystać z moneyback należy koniecznie wyrazić zgody marketingowe.

Skomentuj