18
Kwi
2017
0
citi-priority-400

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 400 zł

Ruszyła kolejna edycja programu „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”. Już sam tytuł wskazuje, że możliwa do zdobycia premia to 400 zł, czyli o 100 zł więcej niż w poprzedniej edycji. Przekonajmy się, czy warunki uczestnictwa i tym razem są dziecinnie proste.

Jak większość promocji Citibanku, również i ta kierowana jest do nowych klientów. Co ciekawe, część osób, które korzystały już z usług tej instytucji, również może z niej skorzystać, ale o tym później. Premię w wysokości 400 zł uczestnicy mogą otrzymać w zamian za założenie konta Citi Priority. Przyjrzyjmy się warunkom oferty.

Co można zyskać?

Tytułowe 400 zł to nagroda, która w rzeczywistości podzielona jest na dwie części – 100 zł i 300 zł. Pierwsze 100 zł klient otrzymuje za spełnienie warunku „bezpłatności konta”, następnie 300 zł w formie moneybacku. Co należy zrobić? Wystarczy otworzyć promocyjne konto Citi Priority. Wniosek musi zostać złożony do 30 czerwca 2017 r. , a umowa podpisana do końca lipca.

Bezpłatność konta, czyli co?

100 zł otrzyma klient, który do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku, nie poniesie opłaty w związku z posiadaniem konta. Żeby to zrobić należy utrzymać średnie miesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub posiadać jeden z produktów kredytowych (np. kartę kredytową) i zapewnić wpływ na konto środków tytułem wynagrodzenia. Po spełnieniu jednego z powyższych watunków, klient otrzyma premię w wysokości 100 zł w terminie do 15 dni roboczych.

300 zł w moneybacku

Można powiedzieć, że kolejna premia (300 zł) zostanie przekazana klientowi w ratach, nie jednorazowo. Aby ją otrzymać, należy bowiem dokonywać płatności kartą debetową w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a bank zwróci klientowi 6% wartości transakcji w kwocie max. 50 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy posiadania konta. W sumie do zdobycia jest więc 300 zł. Premia również zostanie wypłacona do 15 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków.

Kto może skorzystać?

Jak zwykle w promocji mogą wziąć udział nowi klienci, ale bank nie zamyka drzwi także przed tymi, którzy posiadali w banku np. samą kartę kredytową. Regulamin zakłada bowiem, że w przez nowego klienta rozumie się osobę, która nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku po 1.07.2016. Kilka poprzednich promocji dawało możliwość wyrobienia samej karty, bez konieczności otwierania rachunku. Osoby, które skorzystały z tej możliwości, mogą więc śmiało wziąć udział w najnowszej akcji. Warto jednak dodać, że chętni mają możliwość złożenia promocyjnego wniosku do 30 czerwca 2017 r, jednak ich limit wynosi 1000 sztuk. Jeśli zostanie on przekroczony wcześniej, promocja zostanie zawieszona.

Citi Priority – czy to się opłaca?

Po zapoznaniu się z regulaminem promocyjnego konta, nietrudno jest zauważyć, że nie jest to oferta skierowana do wszystkich. Warunki sprzyjają osobom o wysokich dochodach. Maksymalne koszty związane z prowadzeniem rachunku mogą wynieść aż 30 zł, jednak można je zniwelować do zera po zapewnieniu comiesięcznych wpływów w wysokości min. 5000 zł. Alternatywą dla comiesięcznych wpływów jest ulokowanie na koncie kwoty 30 000 zł, co z pewnością nie dla wszystkich jest możliwe.

 

Skomentuj