6
Mar
2017
0
konto-z-prawdziwym-hitem

Załóż Konto 360° i zgarnij 360 zł

Aż 360 zł mogą otrzymać nowi klienci banku Millenium za założenie Konta 360°. Wiadomość ta szczególnie powinna ucieszyć młode osoby szukające dodatkowego zastrzyku gotówki. Mogą one skorzystać z promocji otwierając rachunek 360° Student.

Bank Millenium od dłuższego czasu jest jednym z najlepszych wyborów dla osób szukających oszczędności. Atrakcyjne oprocentowanie konta to dla klientów banku już żadna nowość. Tym razem Millenium idzie o krok dalej i w zamian za założenie jednego z kont, oferuje bonus w postaci 360 zł.

Dla kogo dodatkowe pieniądze?

Banki zdążyły już przyzwyczaić swoich klientów, że najatrakcyjniejsze promocje kierowane są do osób, które dopiero mają zamiar rozpocząć z nimi współpracę. Tym razem nie jest inaczej, jednak Millenium Bank wychodzi naprzeciw także swoim dawnym klientom. Z promocji mogą bowiem skorzystać osoby, które w okresie od 29.02.2016 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czyli do 25.02.2017 r., nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne. Oznacza to, że klienci, którzy posiadali konto w Millenium Banku, jednak rozwiązali umowę przed 29 lutego zeszłego roku, mogą znów stać się nowymi klientami.

Co trzeba zrobić?

Wszyscy, którzy chcą zyskać 360 zł premii, a spełniają powyższe warunki, muszą otworzyć Konto 360° lub Konto Student 360° i złożyć wniosek o wydanie karty debetowej. Należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać ją w okresie trwania promocji. Umowę trzeba podpisać do 30.06.2017 r. Niestety samo otworzenie rachunku nie spowoduje przelania kwoty 360 zł na konto klienta. Premię można otrzymać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zwrot 2% za transakcje wykonane kartą debetową (do 30 zł miesięcznie). Druga forma to zwrot 5% za płatności mobilne BLIK (również do 30 zł miesięcznie). Łącznie można otrzymać więc 60 zł przez 6 kolejnych miesięcy – w sumie 360 zł. Aby otrzymać bonus klient musi zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł z rachunku w innym banku.

Ważne: premie naliczane są od pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy.

Konto 360° – czy to się opłaca?

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne, tak samo jak wypłaty gotówki z bankomatów. Warto jednak dodać, że rachunek jest darmowy wyłącznie w przypadku spełnienia określonych warunków. Klienci posiadający standardowe Konto 360° zobowiązani są do wykonania jednej transakcji miesięcznie na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta oraz zapewnienie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych. W przypadku Konta 360° Student wystarczy wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą w miesiącu.

Skomentuj