15
Lis
2017
0

Millennium Bank: załóż Konto 360˚ i zgarnij 150 zł premii

Millennium Bank kolejny raz uwodzi jednym ze swoich flagowych produktów, jakim jest Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student. Tym razem wabikiem jest 150 zł premii w gotówce. Zachęcamy do zapoznania z ofertą, gdyż jej warunki są wyjątkowo proste.

Tylko dla nowych klientów

Oferty tego typu niemal zawsze kierowane są do nowych klientów. Nie inaczej jest i tym razem. Warunki określające możliwość przystąpienia określić można jako restrykcyjne. Udział w akcji zarezerwowany został dla osób, które od 01 kwietnia 2015 roku nie posiadały ani nie współposiadały dowolnego konta w Millennium Banku. Z promocji wykluczeni są również pełnomocnicy, przedstawiciele lub kuratorzy właściciela rachunku, a także użytkownicy jakiegokolwiek produktu lub usługi oferowanej przez bank.

Konto plus aplikacja

Osoby przekonane, że od początku kwietnia 2015 roku w żadnym zakresie nie współpracowały z Millennium Bankiem mogą zagwarantować sobie prawo do premii spełniając łącznie listę poniższych warunków:

  • do 20 grudnia 2017 roku złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową,
  • do 31 grudnia 2017 roku zawrzeć umowę o konto oraz pobrać i zarejestrować się w aplikacji mobilnej Goodie używając tego samego adresu email, co we wniosku o konto (Goodie to aplikacja zakupowa pozwalająca korzystać zm.in. z licznych zniżek i rabatów),
  • zaakceptować regulamin akcji i potwierdzić wymagane zgody oraz nie odwoływać ich w okresie trwania promocji.

To nie wszystko. Po założeniu konta należy w każdym z dwóch, następujących po sobie, miesięcy kalendarzowych (styczeń i luty 2018 roku) zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w wysokości co najmniej 1 000 zł oraz dokonać minimum jednej, zaksięgowanej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. Bank zaliczy w poczet wymaganych operacji wyłącznie transakcje zrealizowane w sklepach stacjonarnych (terminale POS) lub przez internet.

Wypłata nagrody

Po spełnieniu oczekiwań organizatora premia przekazana będzie na otwarty w Millennium Banku rachunek. Bonus w kwocie 150 zł zasili konto osobiste najpóźniej do 14 marca 2018 roku. Do końca okresu trwania promocji aplikacja Goodie musi być aktywna. Nagroda nie podlega zamianie na inne świadczenia.

Regulamin promocji

Warunkowo darmowe konto

Prowadzenie Konta 360˚ oraz wydanej do niego karty niestety nie jest bezwarunkowo bezpłatne. Aby nie płacić za sam fakt posiadania rachunku i karty należy zapewnić min. 1 000 zł wpływów i dokonać przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM miesięcznie. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie konta to 8 zł plus 7 zł za kartę.

Osoby w wieku między 18 a 26 rokiem życia założyć mogą Konto 360˚ w wersji Student. Dzięki temu zwolnienie ze wspomnianych opłat następuje już po dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM miesięcznie. Warto wspomnieć, że konto 360˚ (bez względu na wariant) to także darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Millennium Banku i krajowe przelewy internetowe w systemie ELIXIR.

Skomentuj