20
Gru
2018
0

Santander Bank Polska: 80 zł w programie poleceń

Santander postanowił wciągnąć do promocji zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów. Ci drudzy w zamian za skuteczne polecanie konta mogą otrzymać bonus w wysokości 80 zł. Poleceni, spełniając dodatkowe warunki, również zgarną premię.

 

To druga edycja programu poleceń pod szyldem Santandera. Obecna akcja trwa do 28 lutego 2019 roku. Szansę na nagrody pieniężne mają zarówno polecani, jak i polecający. Bazowa premia wynosi 80 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwielokrotnić tę kwotę. Wszystko zależy od zaangażowania uczestnika promocji.

Propozycja dla dotychczasowych klientów banku

Obecni klienci Santander Bank Polska wynagradzani będą za skuteczne pozyskiwanie nowych klientów dla tej instytucji. Każda nowa osoba to dla polecającego 80 zł premii. Co ciekawe Santander nie wprowadził limitu rekomendacji, więc osoby mocno angażujące się w akcję zgarnąć mogą całkiem pokaźny bonus. Do tego każde 10 skutecznych poleceń nagradzane jest dodatkową premią w wysokości 100 zł.

Co zyska nowy klient?

W rolę poleconego wcielić mogą się wyłącznie osoby, które od 1 grudnia 2017 roku nie posiadały rachunku osobistego w Santanderze (wcześniej BZ WBK) i dadzą się namówić na założenia Konta Jakie Chce lub Konta VIP. Co ciekawe, w promocji mogą wziąć udział także małoletni, którzy ukończyli 13 rok życia. Muszą oni jednak założyć konto bezpośrednio w oddziale banku w obecności i za zgodą rodzica lub przedstawiciela ustawowego.

O czym pamiętać zakładając konto?

Założenie Konta Jakie Chcę w ramach programu poleceń możliwe jest do 28 lutego 2019 roku. Należy zawnioskować także o kartę debetową oraz zaakceptować wymagane zgody. Aby uczestnicy akcji otrzymali premie, polecony musi zastosować się do poniższych wytycznych:

  • wskazać we wniosku o otwarcie konta kodu otrzymanego od polecającego,
  • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej albo do bankowości internetowej – do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto,
  • zapłacić min. 200 zł za zakupy kartą albo BLIKiem, do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta.

Skomentuj