21
Lis
2019
0

Santander Bank Polska: 150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę

W najnowszej promocji Santander Bank Polska zdobyć można do 150 zł premii w gotówce. Aby sięgnąć po bonus wystarczy założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select oraz zapewnić na nie wpływy wynagrodzenia przez trzy następujące po sobie miesiące.

Santander Bank Polska regularnie organizuje akcje specjalne pozwalające sięgnąć po dodatkowy bonus w zamian za wywiązanie się z dosyć prostych rachunków. Nie inaczej jest teraz. Aby wziąć udział w promocji należy być osobą pełnoletnią z całkowitą zdolnością do czynności prawnych, która nie posiadała lub współposiadała konta osobistego w Santander Bank Polska po 1 listopada 2018 roku.

Konto Jakie Chcę plus karta

Pierwszym krokiem w drodze po premię jest założenie na specjalnej stronie internetowej Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną lub Konta Select z kartą Visa Select. Każdy z potencjalnych uczestników ma na to czas do 31 stycznia 2020 roku.

Następnym krokiem jest złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek. Można zrobić to w systemie bankowości internetowej lub dzwoniąc na infolinię banku. Jednorazowy wpływ wynagrodzenia nie może być niższy niż 1 000 zł. Za każdy z trzech miesięcy, w którym spełniony zostanie powyższy warunek, bank wypłaci 50 zł premii. Łącznie do zgarnięcia jest 150 zł. Premia wypłacona zostanie najpóźniej do końca maja 2020 roku.

Jak bank definiuje wynagrodzenie?

W niektórych promocjach bankowych organizatorzy dosyć luźno podchodzą do weryfikacji wpływu wynagrodzenia, dzięki czemu wystarczy zlecić przelew ze swojego konta w innym banku. W przypadku promocji Santandera jest inaczej. Regulamin akcji dokładnie określa, że nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane we wpłatomatach i oddziałach banku oraz wpływy na inne konto niż to wskazane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Skomentuj