18
Kwi
2018
0

Raiffeisen Polbank: 3,00% na Wymarzonej Lokacie

Wyobraźcie sobie czteromiesięczną lokatę zachęcającą stawką 3,00% w skali roku. A teraz pomyślcie, że po spełnieniu dodatkowych warunków depozyt przedłużyć można na kolejne 8 miesięcy. Zapraszamy do zapoznania się z Wymarzoną Lokatą oferowaną przez Raiffeisen Polbank.

Na wstępnie zaznaczmy, że tytułowa propozycja skierowana jest wyłącznie do osób posiadających Wymarzone Konto Osobiste. Jakby było mało po atrakcyjne oprocentowanie sięgną wyłącznie osoby gotowe spełnić kilka, jednak dosyć prostych, warunków.

Jak zacząć?

Jeżeli jesteście posiadaczami wymaganego konta osobistego lub jeśli oferta Raiffeisen Polbanku jest na tyle interesujące, że zamierzacie je w najbliższym czasie założyć, to pierwsze co musicie zrobić, to wywiązać się z poniższych warunków:

wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
wyrazić zgodę na wysyłanie informacji i inicjowanie połączeń przez bank w celu marketingu bezpośredniego,
przyjmowanie korespondencji z banku (wyciągi, harmonogramy, informacje o zmianach wzorów umów) w formie elektronicznej,
zawarcie z bankiem umowy o kartę debetową.

Krok pierwszy

Lokatę inicjującą założymy deponując nowe środki, czyli takie, które przewyższają saldo wszystkich rachunków w banku w ostatnim dniu roboczym miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc założenia depozytu. Przystępując do promocji w kwietniu trzeba sprawdzić stan środków w Raiffeisen Polbanku w dniu 30 marca. Lokata otwierana jest na cztery miesiące. Jej oprocentowanie to 3,00% w skali roku. Akceptowalna kwota wsadu mieści się w przedziale 1.000,00 zł – 10.000,00 zł.

Krok drugi

Jeśli skorzystaliście z opisywanej wyżej lokaty i w dalszym ciągu nie macie dosyć, to możecie przedłużyć ją na kolejne cztery miesiące oraz zwiększyć maksymalną kwotę wsadu do 25.000,00 zł. Musicie przy tym pamiętać, że na drodze do kolejnych zysków Raiffeisen Polbank postawił dodatkowe warunki. Uwaga – oczekiwania muszą być spełnione podczas trwania lokaty numer jeden. Oto one:

  • jednorazowe zasilenie Wymarzonego Konta Osobistego kwotą min. 1.200,00 zł,
  • dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 500,00 zł,
  • dokonanie co najmniej 1 przelewu krajowego w PLN z Wymarzonego Konta Osobistego.

Krok trzeci

Entuzjaści efektywnego pomnażania oszczędności będą potrójnie zadowoleni, gdyż po zakończeniu lokaty numer dwa, można założyć kolejny depozyt na czteromiesięczny okres. Co ważne – maksymalna kwota wsadu szybuje do poziomu 50.000 zł. Podwojeniu uległy również warunki do spełniania. Bank wymagać będzie zasilenia konta kwotą 2.400,00 zł, transakcji bezgotówkowych o wartości min. 1.000,00 zł oraz co najmniej 2 przelewów krajowych w PLN zleconych z Wymarzonego Konta. To wszystko.

Regulamin Oferty Specjalnej Wymarzona Lokata

Skomentuj