6
Wrz
2017
0
powerbank-od-bzwbk-w-wprezencie

Powerbank w prezencie do karty kredytowej Visa w BZWBK

Najnowsza promocja banku skierowana jest do jego obecnych klientów. W zamian za wyrobienie nowej karty Visa mogą oni zdobyć urządzenie powerbank. Warunki oferty zależą od tego, w której grupie klientów znajduje się zainteresowany. A scenariusze są trzy.

Wariant nr 1

W pierwszej grupie klientów znajdują się osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w BZWBK. Właśnie teraz mają szansę zawrzeć umowę na promocyjnych warunkach z gratisem w postaci powerbanka. Ważne, żeby pamiętać, że wyrobioną kartą musi być Visa Silver Akcja Pajacyk. Dodatkowo, klient musi wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną oraz podać swój numer telefonu. Jeśli te warunki zostaną spełnione, pozostaje już tylko wykonać 5 transakcji bezgotówkowych nową kartą w ciągu miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Wariant nr 2

Druga grupę klientów stanowią osoby już posiadające kartę kredytową w BZWBK, ale które zdecydują się na wyrobienie kolejnej, np. dla bliskiej osoby. Podobnie jak w przypadku pierwszego scenariusza, należy wyrazić te same zgody oraz wykonać 5 transakcji kartą. Warto dodać, że mogą to być płatności nawet na dowolne kwoty, gdyż bank nie określa minimalnej granicy wydatków. A jeśli nie masz komu podarować dodatkowej karty? Kłania się trzecia możliwość…

Wariant nr 3

Ostatnią możliwością jest wyrobienie mobilnej karty kredytowej. Mogą się o nią ubiegać klienci, którzy nie posiadali jej przez co najmniej ostatnie pół roku. Akceptowaną przez promocyjne warunki jest karta Visa Mobile. Kiedy klient będzie już jej szczęśliwym posiadaczem, musi zaakceptować tradycyjnie już zgody marketingowe i handlowe oraz wykonać 5 bezgotówkowych transakcji mobilną kartą.

Promocja kończy się z dniem 30 września lub w momencie wyczerpania puli nagród, w której znajduje się 3000 powerbanków. Zostaną one przekazane klientom do 30 listopada 2017 r.

Regulamin promocji

Skomentuj