8
Wrz
2014
0
Dobrze dobrane puzzle

Po pierwsze: Dobrze Dobrać Konto.

Konto Dobrze Dobrane

Konto Dobrze Dobrane to oferta, która została przygotowana przez BNP Paribas Bank. Zakłada możliwość skorzystania z premii w postaci moneyback oraz zwolnienia z opłaty za konto po spełnieniu określonych warunków.

Jak skorzystać z promocji.

Po otwarciu Konta Dobrze Dobranego należy zadbać o spełnienie wymienionych w regulaminie warunków. Należą do nich: obowiązek posiadania karty debetowej MasterCard Standard lub Gold oraz dokonywania za jej pośrednictwem transakcji. Należy również zaakceptować zasady promocji, złożyć dyspozycję przystąpienia oraz dokonać wyboru Listy Kodów Kategorii Akceptanta.

Warianty do wyboru.

W każdym dostępnym wariancie klient otrzymuje zwrot w wysokości 2% od dokonanych transakcji ograniczony limitem 60 zł w ciągu miesiąca oraz łącznie 720 zł w ciągu roku.

Do wyboru są następujące kategorie: Rozrywka, Dom i Ogród oraz Zdrowie i Uroda.

Plusy.

Niewątpliwym plusem Konta Dobrze Dobranego jest wysoka kwota osiągalnego w ciągu roku zwrotu (720 zł) oraz możliwość wyboru kategorii, z której klient korzysta najczęściej.

Minusy.

Jako główne minusy można wymienić obowiązkową i bezwarunkową opłatę za kartę debetową (przy korzystaniu z programu moneyback) 6 zł oraz wysoki koszt otwarcia rachunku walutowego – 20 zł.

Opłaty za konto.

– 9 zł za prowadzenie konta – jeśli konto zostanie zasilone kwotą minimum 1000 zł – 0 zł

– 6 zł za kartę debetową – możliwość zwolnienia z opłaty w związku z wykonaniem transakcji na 200 zł lub przy posiadaniu aktywnej karty kredytowej (opłata obowiązkowa przy korzystaniu z programu moneyback)

– 0 zł – wyciąg (bez względu na formę – zarówno elektroniczny jak i papierowy). W przypadku konieczności wysyłki wyciągu na adres korespondencyjny  oraz udostępniania go w formie elektronicznej – 5 zł

Polecamy.

Konto Dobrze Dobrane sprawdzi się dla osoby, która często dokonuje transakcji kartą debetową w wybranej, z dostępnych, tematyce. Częste zakupy pozwolą na zniwelowanie obowiązkowej opłaty za kartę do konta oraz przyczynią się zgromadzenia na koncie dodatkowych środków.

Odradzamy.

Opcja proponowana przez BNP Paribas Bank nie sprawdzi się dla osób, które będą miały problem z decyzją odnośnie wybrania odpowiedniego wariantu. Dokonywanie tylko kilku transakcji w ciągu miesiąca w sklepach ulokowanych w trzech wyznaczonych kategoriach może nie być wystarczające do zarobienia na opłatę za kartę debetową.

Dodatkowe informacje.

 

Skomentuj