11
Cze
2018
0

PKO BP: dmuchany flaming lub sofa za Konto dla Młodych

PKO Bank Polski puszcza oko do młodych proponując dmuchaną sofę lub gigantycznego flaminga w zamian za spełnienie prostego warunku. Każda z nagród wyceniona została na około 95 zł.

W najnowszej promocji PKO BP mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci, czyli osoby które nie posiadały w największym banku w Polsce (dotyczy również Inteligo) żadnego rachunku osobistego od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. Drugim ograniczeniem jest wiek. Potencjalny uczestnik musi być osobą pełnoletnią, ale przed 26 rokiem życia, bo właśnie takim klientom oferowane jest Konto dla Młodych.

Od czego zacząć?

Zmagania o plażowy gadżet zapoczątkować należy od złożenia wniosku o Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą. Wymagane jest również wyrażenie zgód marketingowych oraz rejestracja na specjalnej stronie promocji. Na wszystko macie czas do 13 lipca 2018 roku. Pamiętajcie, aby podczas rejestracji wybrać rodzaj nagrody – flaminga giganta lub dmuchaną sofę turystyczną.

Wystarczy jedna operacja kartą

Jeżeli założenie konta osobistego zakończyło się sukcesem, nie pozostaje nic innego, jak spełnić warunek organizatora akcji. Jest nim konieczność wykonania min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą przypisaną do rachunku. Należy zrobić to najpóźniej do 27 lipca bieżącego roku. Nagrody dostarczane będą przez kuriera w trzech turach:

  • do 6 lipca, do osób, które spełniły warunki promocji do 22 czerwca,
  • do 20 lipca, do tych, którzy wywiązali się z obowiązków promocyjnych do 6 lipca,
  • do 10 sierpnia, do pozostałych osób.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Brak tu jakichkolwiek przykrych niespodzianek. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Karta debetowa może być darmowa po dokonaniu min. czterech transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Dla osób płacących plastikiem na co dzień spełnienie warunku nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Dodatkowym atutem jest darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Z kolei osoby zainteresowane doraźnym pogotowiem kasowym zadowoli możliwość zadłużania się w ramach limitu debetowego z terminem spłaty do 30 dni.

Skomentuj