9
Sie
2017
0
premia-za-konto-direct

Otwórz konto i polecaj je znajomym – możesz zyskać nawet 1100 zł!

To już kolejna edycja programu banku ING, w której na start możesz otrzymać 100 zł. Za regularne i aktywne polecanie konta znajomym bank może dołożyć nawet 1000 zł, co daje całkiem pokaźną sumkę – 110 zł.

100 zł na start

Żeby móc otrzymać 100 zł za założenie konta, należy być nowym klientem banku. Zgodnie z regulamin jest to osoba, która nie posiadała lub współposiadała żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim od 1.01.2016 r. Jeśli spełniasz ten warunek to śmiało możesz składać wniosek o otwarcie rachunku Direct wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym oraz kartą debetową. Masz na to czas od początku sierpnia do 18 października 2017 r. Klienci, którzy posiadają już konto oszczędnościowe nie muszą składać wniosku. Wystarczy, że za pośrednictwem bankowości internetowej złożą dyspozycją na otwarcie Konta z Lwem.

Regulamin promocji

Otwarcie konta i co dalej?

Oczywiście samo podpisanie umowy o prowadzenie konta nie wystarczy, aby otrzymać premię. Warunki, a w zasadzie jeden warunek nie są jednak skomplikowane i na jego spełnienie jest sporo czasu. Co więc trzeba zrobić? Wykonać transakcje bezgotówkowe karta wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 1000 zł. Ostateczny termin zaksięgowania płatności do styczeń 2018 r. Rozliczenie nastąpi do 15 lutego 2018 r. Przynajmniej do tego czasu należy więc być posiadaczem Konta Direct.

Nawet 1000 zł z poleceń

Żeby móc wziąć udział w programie poleceń, należy być posiadaczem Direct przez min. 30 dni i wygenerować specjalny kod, który zostanie przekazany znajomemu. Jeśli z jego użyciem znajomy również zdecyduje się na otwarcie konta, klient otrzyma premię. Oczywiście nie jest to aż tak proste i muszą zostać spełnione dodatkowe warunki. Osoba polecająca musi wydać co najmniej 300 zł do 18 października 2017 r. Maksymalna premia z poleceń wynosi 1000 zł. Nowy klient musi natomiast wykonać transakcje na min. 300 zł kartą lub BLIKiem w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (wliczając również miesiąc otwarcia). Ostateczny termin spełnienia warunków dla osób korzystających z polecenia to 18 stycznia 2018 r.

Warto dodać, że klienci, którzy otworzą konto w ramach programu poleceń, sami nie będą mogli do niego przystąpić.

Skomentuj