8
Lut
2017
0

Nawet 300 zł premii i 3% na rachunku od mBanku

To już trzecia edycja promocji mBanku Konto podwójnie zarabiające. Tym razem za założenie eKonta Standard lub eKonta Plus klient może otrzymać zwrot aż 300 zł za zakupy i zyskać do 3% na rachunku. Sprawdzamy, jakie są warunki promocji i kto może wziąć w niej udział.

Promocja dla nowych klientów

Tak jak w przypadku większości bankowych promocji, z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci mBanku. Warto jednak zaznaczyć, że tym razem bank otwiera się także na osoby, które w przeszłości posiadały rachunek w tej instytucji. Zastrzega jednak, że Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. W uproszczeniu oznacza to, że jako nowi klienci traktowani będą również ci, którzy posiadali już konto w mBanku, jednak od jego zamknięcia minęły co najmniej dwa lata. Wszystkie osoby spełniające kryteria powinny złożyć wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus wraz z kartą debetową do dnia 19.04.2017 roku.

Możliwości odebrania nagrody

Klient, który uczestniczy w promocji, może zdobyć nagrody na dwa sposoby. Pierwsza możliwość to zwrot za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych (2% od płatności kartą debetową/kredytową oraz płatności mobilnych BLIK). Maksymalna kwota zwrotu do 50 zł miesięcznie, a otrzymać ją można w sumie 6 razy, co daje nawet 300 zł. Oczywiście bank nie przyzna premii każdemu. Jest ona naliczana dopiero po przekroczeniu kwoty zakupów 250 zł w danym miesiącu oraz zapewnieniu jednorazowego wpływu w min. 1000 zł z rachunku innego niż ten należący do klienta. Dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu należy zalogować się do bankowości mobilnej.

Drugą nagrodą, którą oferuje mBank jest 3% w skali roku na nowym rachunku osobistym. Oprocentowanie dotyczy wyłącznie kwoty do 3000 zł. Pozostałe środki zgromadzone na rachunku nie będą oprocentowane. W przypadku obu nagród obowiązują te same terminy. Do promocji można przystąpić od 01.02.2017 do 19.04.2017, a trwa ona od od 01.02.2017 do 31.12.2017 roku.

eKonto – czy to się opłaca?

Jak można dowiedzieć się w serwisie internetowym banku, konto Standard nie jest obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami. Oznacza to, że za otwarcie i prowadzenie rachunku nie są pobierane od klienta żadne opłaty. Darmowa jest także karta wydana do konta, przy spełnieniu wymogu wykonania nią 5 transakcji miesięcznie. Klient nie ponosi również opłat za internetowe przelewy w złotówkach.

Załóż eKonto Standard

eKonto w taryfie Plus działa na takich samych zasadach, jak to w wersji Standard. Klient otrzymuje jednak dodatkowo możliwość darmowych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów (przy wypłatach w kwocie min. 100 zł). Na konto musi każdego miesiąca wpłynąć co najmniej 1000 zł.

Skomentuj