5
Kwi
2017
0
toyota-bank

Nawet 140 zł premii za otwarcie Lokaty w Toyota Banku

Toyota Bank oferuje swoim nowym i obecnym klientom lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Dodatkowo mogą oni zgarnąć nawet 140 zł premii w gotówce oraz nagrodę pieniężną od współautora promocja – serwisu Groupon.

Najnowsza oferta skierowania jest nie tylko, jak często w przypadku bankowych promocji bywa, do nowych klientów, ale również tych, którzy posiadają już aktywne konto. W zamian za spełnienie określonych warunków, ci pierwsi mogą otrzymać 140 zł zwrotu w gotówce, drudzy natomiast połowę tej kwoty. Dodatkowo nagrodę pieniężną w postaci środków do wykorzystania w serwisie Groupon przygotował współautor promocji.

Warunki uczestnictwa

W promocji mogą wziąć udział osoby, które są już klientami Tayota Banku, a także te, które do tej pory nie miały z nim nic wspólnego. W pierwszej kolejności należy kupić voucher w serwisie internetowym Groupon – jego koszt to 5 zł, a następnie zarejestrować się na stronie promocji. Podać należy zarówno dane osobowe, jak i numer kuponu. Tyle wystarczy, aby przystąpić do promocji. Dalsze kroki wymagają już nieco więcej nakładu… finansowego.

Nowi klienci

Jako nowy klient z oferty skorzystać może osoba, która od dnia 01.01.2016 nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku. Musi ona założyć dwie lokaty: Plan Depozytowy na 160 dni oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy. Obie z minimalną wpłatą środków w wysokości 5 000 zł.

Obecni klienci

Osoby, które posiadają już aktywne konto w banku mogą skorzystać z promocji na nieco innych warunkach. Co prawda również muszą założyć obie wyżej wymienione lokaty – każda na kwotę 5 000 zł, ale wpłacone środki muszą być nadwyżką nad saldo konta z dnia 27 marca 2017. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli klient posiadał na koncie X zł w dniu 27 marca, po otwarciu lokat musi to być X+10 000 zł (po 5 000 zł na każdej lokacie).

W przypadku obu grup klientów, powyższe warunki muszą zostać spełnione do 30 kwietnia 2017 r.

Wypłata nagrody

Klienci, którzy poprawnie przejdą przez wszystkie powyższe etapy, mogą liczyć na wypłatę gotówki do 31 sierpnia 2017 r. Do tego czasu konto musi pozostać aktywne, a lokaty być prowadzone przez następne 90 dni. Nowi klienci otrzymają 140 zł, obecni 70 zł. Wspomniana wcześniej dodatkowa nagroda od Groupon to środki pieniężne do wykorzystania w serwisie – 75 zł dla nowych klientów oraz 20 zł dla obecnych.

Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem oferty.

Jeśli posiadasz wolne środki pieniężne i chciałbyś je właściwie zainwestować, to oferta Toyota Banku wydaje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się aktualnym rankingiem lokat, w którym znajdziesz inne interesujące propozycje.

Skomentuj