17
Sty
2018
0
rodzice z dziećmi na ramionach

Bank Millennium: aż 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Pierwszy wpis w tym roku postanowiliśmy poświęcić doskonale znanej ofercie Banku Millennium. Szósta odsłona Konta Oszczędnościowego Profit to oprocentowanie 2,70% dla kwoty sięgającej 200 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

Wysoki procent przez trzy miesiące

Z najświeższej oferty Banku Millenium skorzystać mogą zarówno obecni posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, jak i osoby gotowe na założenie konta osobistego. Ci pierwsi powinni pamiętać jednak, że podwyższonym oprocentowaniem objęte będą wyłącznie nowe środki, czyli takie które zasilą rachunek bankowy po 13 stycznia 2018 roku. Zainteresowani promocją mogą z niej skorzystać najpóźniej do 10 marca 2018 roku. Preferencyjna stawka obowiązywać będzie przez 92 dni od założenia konta oszczędnościowego.

1,50% powyżej 200 000 zł

Limit kwoty objętej podwyższonym oprocentowaniem, w stosunku do poprzedniej edycji promocji został podwojony i wynosi 200 000 zł. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, aby wpłacić na Konto Oszczędnościowe Profit większą kwotę. Zwracamy przy tym uwagę, że nadwyżka ponad wspomniany limit oprocentowana będzie stawką 1,50% w skali roku. To jednak w dalszym ciągu więcej niż proponuje większość konkurentów w ramach standardowej oferty.

Potencjalne opłaty

Decydując się na Konto Oszczędnościowe Profit warto przeanalizować związane z tym rozwiązaniem koszty. Na szczęście otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne. Podobnie jak pierwsza wpłata i przelew w miesiącu kalendarzowym. Niestety każde kolejne zasilenie konta czy przelew kosztować będzie 7,50 zł za sztukę. Warto zatem dobrze zaplanować przyszłe przepływy pieniężne, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Warunkiem skorzystania z oferty jest również posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Millennium Banku, a konkretnie Konta 360° lub Konta 360° Student. Rachunki te mogą być prowadzone bezpłatnie, a wydana do nich karta debetowa całkowicie darmowa. W zamian należy zapewnić min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych na rachunek miesięcznie oraz dokonać co najmniej jednej operacji kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Dla osób poniżej 26 roku życia wpływy na konto nie są wymagane. W przeciwnym wypadku za prowadzenie konta zapłacimy 8 zł, a za kratę złotówkę mniej.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Skomentuj