11
Sty
2020
0

mBank: eKonto dla Młodych z premią 110 zł

mBank w zamian za założenie eKonta dla Młodych proponuje premię pieniężną w wysokości 110 zł. Promocja skierowana jest do osób w wieku od 18 do 24 lat, a spełnienie warunków, pozwalających sięgnąć po nagrodę, jest wyjątkowo proste.

Niektóre banki posiadają w swojej ofercie rozwiązania, które z uwagi na atrakcyjne warunki cenowe mają zachęcić młode osoby do nawiązania współpracy. Jedną z takich instytucji jest mBank premiujący założenie eKonta dla Młodych. To doskonała okazja dla osób nie posiadających jeszcze rachunku w tej instytucji.

Do kogo skierowana jest promocja mBanku?

eKonto dla Młodych jest rachunkiem adresowanym do osób, które mają już 18 lat, ale nie ukończyły jeszcze 24 roku życia. Uczestnik promocji musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto uczestnikami akcji specjalnej nie mogą być ci, którzy po 01 stycznia 2017 roku posiadali lub współposiadali w mBanku konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Osoby spełniające powyższe kryteria mogą bez przeszkód wziąć udział w promocji „I możesz więcej”. Akcja mBanku trwa do 30 czerwca 2020 roku.

Jakie warunki stawia organizator promocji?

Pierwszym krokiem do zdobycia nagrody jest założenia eKonta wraz z kartą debetową. W tym celu należy udać się na specjalną stronę internetową i złożyć za jej pośrednictwem wniosek o otwarcie rachunku. Mamy na to czas do 30 czerwca 2020 roku. Po założeniu konta należy do końca miesiąca następującego po tym, w którym została podpisana umowa wykonać poniższe zadania:

przynajmniej dwa razy zapłacić telefonem korzystając z aplikacji Google Pay lub Apple Pay – dotyczy transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych lub w internecie,
zlecić przynajmniej dwa przelewy poprzez aplikację mobilną na numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK,
ustawić cel oszczędnościowy i zasilić go kwotą nie mniejszą niż 10 zł.

Spełnienie każdego z wymienionych wyżej warunków premiowane będzie nagrodą w wysokości 20 zł, a za wykonanie wszystkich zadań mBank dorzuci ekstra premię w kwocie 50 zł. W sumie zgarnąć można 110 zł w gotówce. Środki zostaną przekazane do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostały zrealizowane wymagania regulaminu.

eKonto – podstawowe koszty

Nie będzie tu żadnych niespodzianek. Jest po prostu dobrze. Założenie i prowadzenie eKonta jest bezwarunkowo darmowe. Tak samo nie zapłacimy nic za korzystanie z wydanej do rachunku karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Skomentuj