1
Wrz
2014
0
filiżanka z herbatą postawiona obok otwartej książki

Lubię to! Konto czyli Kulturalne 5%.

Bank BPH ma dla swoich przyszłych klientów ciekawą propozycję. W postaci moneyback oferuje zwrot do 30 zł na miesiąc za płatności kartą realizowane w określonych w regulaminie miejscach (restauracjach, kawiarniach, barach, klubach, księgarniach, kinach i teatrach)

Jak skorzystać z promocji?

Z promocji Kulturalne 5% skorzystać może każdy, kto w czasie jej trwania otworzy konto osobiste w Banku BPH. Warunkiem uzyskania zwrotu jest dokonywanie transakcji kartą debetową w punktach wymienionych w regulaminie: restauracjach, kawiarniach, barach, klubach, księgarniach, kinach i teatrach. Zwrot wynosi maksymalnie 30 zł w ciągu miesiąca a promocja trwa do 31 grudnia 2014 roku.

Plusy:

– automatyczny udział w promocji

– możliwość otrzymania zwrotu bez dodatkowych warunków

Minusy:

-brak

Opłaty za konto

– 0 zł za prowadzenie konta

– 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem dokonania 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu – w innym wypadku 6 zł)

– 0 zł za przelewy internetowe

– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

– 0 zł za wyciąg z konta

Polecamy

Ze względu na brak opłat (przy dokonywaniu transakcji bezgotówkowych kartą debetową), konto z promocją Kulturalne 5% jest idealne dla wszystkich. Na dodatkowe korzyści w postaci zwrotu na konto (maksymalnie 30 zł w miesiącu) mogą liczyć osoby, które dokonują transakcji kartą do konta w restauracjach, kawiarniach, barach, klubach, księgarniach, kinach i teatrach.

Odradzamy

Konto nie sprawdzi się dla domatorów, którzy dodatkowo nie korzystają z płatności bezgotówkowych. Wówczas opłata za kartę debetową wynosi 6 zł a w związku ze sposobem spędzania wolnego czasu nie pojawi się możliwość uzyskania od banku zwrotu, który mógłby tę opłatę zniwelować.

Dodatkowe informacje

Skomentuj