7
Cze
2016
0

Lokata Happy w Idea Bank – zyskaj aż 4%!

Jak często korzystasz z pieniędzy otrzymanych od banku w ramach odsetek? Kiedy ostatni raz wybrałeś dobrą lokatę? Teraz masz szansę upolować naprawdę niezłą okazję! Lokata Happy to obecnie jeden z lepszych produktów oszczędnościowych, dostępnych w polskich bankach. Wpłacając pieniądze na tę lokatę zyskasz odsetki w wysokości aż 4%!

Lokata Happy – portfel grubszy w trzy miesiące!

Lokaty kwartalne to aktualnie najczęściej wybierane oferty oszczędnościowe. Pozwalają bowiem zdobyć wysoki zysk w krótkim czasie. Zwykle jednak ich uruchomienie wiąże się z mnóstwem dodatkowych obowiązków, np. założeniem konta i zapewnieniem odpowiednich wpływów na ten rachunek.

Dla wielu osób takie warunki są sporym utrudnieniem, gdyż nowe konto zwykle oznacza także nowe opłaty. Dodatkowo warunki jego prowadzenia nie zawsze są takie, jakie byśmy chcieli. Idea Bank doskonale zdaje sobie sprawę z tego typu obaw, dlatego do rąk klientów oddaje lokatę, którą założymy bez żadnych dodatkowych wymagań.

Na lokacie tej możesz zdeponować od  1 000 zł do 10 000 zł. Decydując się na ulokowanie maksymalnej kwoty zyskasz za darmo prawie 82 zł. Pamiętaj jednak, że aby zdobyć tę gotówkę, nie możesz zerwać lokaty przed dniem jej zapadalności. Ze względu na dobre warunki tego produktu, jeden klient może otworzyć tylko jedną taką lokatę.

Co jeszcze zyskasz dzięki Lokacie Happy?

  • automatycznie odnowienie lokaty – po upływie trzech miesięcy lokata odnawiana jest na warunkach Lokaty Standardowej w Idea Bank,
  • stały dostęp do aktualnego salda lokaty – wysokość odsetek możesz monitorować dzięki specjalnemu internetowemu panelowi klienta,
  • brak opłat za zwrot środków z lokaty – po upływie kwartału bank zwróci pieniądze na wybrane przez Ciebie konta bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak założyć Lokatę Happy?

Skorzystaj z tego produktu już dziś! Idea Bank nie podaje jak długo będzie mieć w ofercie tę wyjątkową lokatę. Nie przegap więc swojej szansy na zdobycie dodatkowej gotówki, przejdź do strony banku i otwórz Lokatę Happy. Wszystkich formalności dopełnisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link:

Otwórz Lokatę Happy

Skomentuj