15
Wrz
2014
0
Pieniądze pod lupą

Kupujesz – zyskujesz?

Jak skorzystać z promocji?

Eurobank proponuje 3 konta, które kwalifikują do udziału w programie Kupujesz- Zyskujesz. Konto Online, Classic oraz Prestige. Program działa automatycznie bez konieczności rejestracji. Posiadając konto Online lub Classic zwrot wyniesie 0,5% a konto Prestige upoważnia do zwrotu o wysokości 1%.

Plusy.

Możliwość zarobienia 750 zł w ciągu roku oraz bezpłatne korzystanie z bankomatów w kraju.

Minusy.

Niski % zwrotu przyczynia się do konieczności wydania bardzo wysokiej kwoty w celu uzyskania wspomnianej premii w wysokości 750 zł (przy kontach Classic i Online to aż 150000 zł, konto Prestige 75000 zł)

Opłaty.

Koszt prowadzenia Konta Online wynosi 9 zł z możliwością zwolnienia z opłaty pod warunkiem zasilenia rachunku łączną kwotą nie mniejszą niż 1500 zł lub utrzymywanie średniego salda na rachunku 15000.

Konto Classic kosztuje 11 zł a wymagany wpływ, który zwalnia z opłaty wynosi 1000 zł (lub średnie saldo na rachunku 10000)

Konto Prestige jest kontem najdroższym, jego koszt miesięczny wynosi 21 zł, a z opłaty zwalnia suma wpływów na konto równa 3000 lub średnie saldo na rachunku 50000.

Wpłaty i wypłaty środków w placówce banku oraz korzystanie z bankomatów w Polsce jest darmowe. Koszt karty debetowej w zależności od rodzaju wynosi 3,45 zł (Visa Electron) i 3,95 zł (Mastercard Debit)

Polecamy.

Ze względu na możliwość otrzymania zwrotu konto sprawdzi się dla osób, które dużo wydają. Wówczas szansa na najwyższą premię staje się realna.

Odradzamy.

Konto nie sprawdzi się dla osób, którym zależy na premii a mało wydają. Przykładowo wydając w trakcie miesiąca na zakupy 1000 zł przy kontach Classic oraz Online premia wyniesie zaledwie 5 zł.

Dodatkowe informacje.

Skomentuj