26
Sie
2014
0
stragan z owocami

Konto Tanie Zakupy – 300 zł dla klienta.

Ta promocja niestety już się kończy, ale jest jeszcze możliwość, aby wziąć w niej udział. Otwierając Konto Tanie Zakupy do 31.08.2014r. bank umożliwi korzystanie z jej warunków przez 12 miesięcy. Warto zdążyć – dlaczego? Szczegóły poniżej.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy do 31 sierpnia założyć konto Perfekcyjne w Getin Online wraz z kartą debetową Tanie Zakupy III. Następnie należy dokonywać zakupów płacąc w sposób bezgotówkowy w sklepach wymienionych w regulaminie. Należą do nich: sklepy monopolowe, sklepy i supermarkety spożywcze, stacje benzynowe oraz stacje serwisowe.

Plusy.

– zwrot 10% wartości operacji bezgotówkowych (maksymalna kwota: 40 zł w miesiącu, a łącznie 300 zł w ciągu roku)

Minusy.

– bezwarunkowa opłata za Kartę Tanie Zakupy III w wysokości 3,99 zł

Opłaty za konto.

– 9,99 zł – możliwość zwolnienia z opłaty pod warunkiem zasilenia konta przelewem z innego banku na kwotę minimum 1000 zł oraz dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł

– 0 zł – przelewy internetowe oraz przez Contact Center

– 4,99 zł – wyciąg papierowy (elektroniczny 0 zł)

– 3,99 zł – Karta Tanie Zakupy III

Polecamy.

Przeznaczone dla osób zasilających konto jednorazowo kwotą nie mniejszą niż 1000 zł oraz płacących w sklepach kartą minimum 400 zł. Zwrot w ramach promocji przyznawany tylko w przypadku płatności bezgotówkowych.

Odradzamy.

Konto nie da osób zasilających rachunek jednorazowo kwotą niższą niż 1000 zł i nie dokonujących transakcji kartą debetową – koszt obsługi konta wynosi wówczas 13,98 zł

Dodatkowe informacje.

1 Odpowiedź

  1. Jakis czas temu wyjechalem do pracy za granice i podalem zagranicznemu pracodawcy numer mojego konta w mbanku. Dzwonie wiec do biura obslugi klienta i tam mila pani oznajmia mi ze bank zablokowal transakcje na moim koncie poniewaz ostatni przelew jest dla nich podejrzany i zeby odblokowac konto musze sie udac do swojego lub najblizszego oddzialu mbank z dwoma dokumentami stwierdzajacymi moja tozsamosc tam one zostana zeskanowane i wtedy moze konto zostanie odblokowane.

Skomentuj