10
Wrz
2014
0
indeks trzymany przez studenta

Konto studenckie GetinUp

Konto Getin Up dla STUDENTA

Getin Bank przygotował ofertę skierowaną przede wszystkim dla studentów. Co więcej promocja zachęca do osiągania bardzo dobrych wyników w nauce – za co przyznawana jest premia.

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z promocji uwarunkowane jest spełnieniem następujących wymogów:

– otwarcie konta

– złożenie oświadczenia o przystąpieniu do promocji

– zawarcie umowy o bankowość elektroniczną

– złożenie wniosku o wydanie karty debetowej

– okazanie ważnej legitymacji studenckiej lub zaświadczenia wydanego przez uczelnię wyższą

Zasady promocji.

Promocja polega na przyznaniu kwoty 50 zł za uzyskanie oceny bardzo dobrej z egzaminu w ostatniej sesji egzaminacyjnej (maksymalnie 250 zł w ciągu pierwszego roku i 250 zł w ciągu drugiego roku). Bank wymaga dostarczenia potwierdzenia w określonych terminach oraz regularnego korzystania z karty debetowej na kwotę minimum 100 zł w miesiącach poprzedzających sesję. W przypadku zamknięcia konta przed upływem 2 lat klient student zobowiązany jest do zwrotu przyznanej premii (do 12 miesiący od założenia konta zwrot 100%, 13-24 miesiąca zwrot 50%).

Plusy.

Dużym plusem należy wyróżnić sposób przedstawienia konta na stronie – ciekawy, konkretny i zachęcający do bliższego zapoznania z ofertą. Konto daje nowe możliwości dotąd niespotykane w ofertach innych banków takie jak wykonanie przelewu bez znajomości numeru konta czy możliwość sprawdzenia stanu konta za pomocą karty debetowej z wyświetlaczem.

Minusy.

Z konta można korzystać również w sposób standardowy, tym co sprawia, że jest wyjątkowe jest jednak korzystanie w sposób mobilny. To natomiast wymaga posiadania telefonu nowszej generacji, który nie dla wszystkich jest osiągalny.

Opłaty za konto.

– 9,99 zł za prowadzenie konta – jeśli suma transakcji dokonanych kartą debetową lub za pomocą aplikacji iKasa wyniesie 300 zł – 0 zł (w przypadku osób do 25 roku życia kwota została zmniejszona do 100 zł)

– 2,99 zł za wyciąg wysyłany pocztą na adres korespondencyjny, za wyciąg w formie elektronicznej oraz papierowy ale odbierany w oddziale 0 zł

– 6,99 zł za korzystanie z karty debetowej – jeśli suma transakcji wyniesie 100 zł – 2,99 zł

Polecamy.

Konto zdecydowanie dla ludzi postępowych, którzy często korzystają z telefonu komórkowego z systemem operacyjnym Apple lub Android oraz przede wszystkim mają zaufanie do operacji dokonywanych mobilnie.

Odradzamy.

Konto nie będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, którym nie zależy na transakcjach mobilnych ponieważ to właśnie jest głównym jego atutem.

Dodatkowe informacje.

 

Skomentuj