3
Wrz
2014
0
regał ze słodyczami w supermarkecie spożywczym

Konto Rozsądne Alior Bank

Jak skorzystać z promocji?

W celu skorzystania z promocji należy założyć konto osobiste – Rozsądne. Sposobów aby to zrobić jest kilka. Pierwszym z nich jest wizyta w oddziale. Kolejnym jest wypełnienie wniosku internetowego. Następnym kontakt z doradcą w Contact Center. W przypadku posiadania innego typu konta bankowego w Alior Banku zmiana możliwa jest za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Zasady.

Zwrot 3% wydatków zrealizowanych za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem aplikacji iKasa (płacenie telefonem) w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach. Zwrot wyniesie maksymalnie 50 zł w ciągu miesiąca a 400 zł w ciągu roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest regularne otrzymywanie na rachunek wynagrodzenia od pracodawcy, emerytury lub renty z ZUS lub stypendium wpłaconego przez uczelnie wyższą. Wyjątek od wymaganego wpływu stanowi sytuacja, w której posiadaczem konta jest osoba poniżej 19 roku życia. Zwrot wypłacany jest na konto klienta do 15 dnia miesiąca.

Plusy.

– możliwość otrzymania zwrotu kwoty 50 zł za zakupy

– brak określonej kwoty wpływu, która zwalnia z opłaty za konto

Minusy.

– obowiązkowa opłata za kartę debetową wynosząca 5 zł

Opłaty za konto.

– 8 zł – a w przypadku przelewu na konto wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium 0 zł

– 5 zł za kartę debetową

– 0 zł za wyciąg

– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych

Polecamy.

Konto dla osób wydających w miesiącu minimum 170 zł za zakupy spożywcze – wówczas konto staje się darmowe. “Zarobione” 5 zł równoważy obowiązkową opłatę za kartę debetową. Dokonywanie zakupów tego typu na kwoty wyższe pozwola na gromadzenie dodatkowych środków.

Odradzamy.

Zwolennikom opłat za konto, ktorzy nie są zainteresowani otrzymywaniem środków od banku.

Dodatkowe informacje.

 

Skomentuj