10
Paź
2018
0

ING Bank Śląski: 120 zł za przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste

ING Bank Śląski kolejny raz puszcza oko do swoich dotychczasowych klientów. Do zgarnięcia jest 120 zł premii w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia na Konto z Lwem.

W szerokim ujęciu promocja „Zyskaj 120 zł za pensję” skierowana jest do obecnych klientów ING Banku Śląskiego. To dobra informacja, gdyż większość akcji specjalnych służy pozyskaniu nowych, a nie dopieszczaniu „starych” klientów banku. Niestety, do walki o premię stanąć mogą wyłącznie te osoby, które otrzymały wcześniej stosowne zaproszenie. Zachęcamy zatem do sprawdzenia skrzynki w systemie Moje ING.

Wpływ wynagrodzenia na rachunek przez 4 miesiące

Posiadacze kont osobistych Direct, Komfort, Klasyczne, Student i Mobi, którzy otrzymali zaproszenie do promocji, mogą zacierać już ręce, gdyż warunki akcji są wyjątkowo proste. Wszystko, co należy zrobić, aby otrzymać 100 zł premii, to:

  • do 30 listopada 2018 roku – wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie promocji oraz zaakceptować jej regulamin,
  • do 30 kwietnia 2019 roku – zapewnić w czterech dowolnych miesiącach wpływy wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł (dla każdego przelewu),
  • posiadać aktywne konto osobiste na dzień wypłaty nagrody.

Należy przy tym pamiętać, że bank odrzuci przelewy zlecane pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty w oddziałach i we wpłatomatach. Dodatkowe 20 zł premii przyznawane jest w zamian za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia poprzez system Moje ING.

Przekazanie nagród

Po spełnieniu powyższych rachunków bank wypłaci premie w terminie od 30 kwietnia 2019 roku do 15 maja 2019 roku. Środki przekazane będą na aktywne konto uczestnika promocji. Bank przyznaje także dodatkową nagrodę, która automatycznie przekazana zostanie na podatek dochodowy od osób fizycznych. Szczegóły akcji znajdziecie w regulaminie.

Skomentuj