12
Paź
2017
0
białe 4% na błękitnym tle

Idea Bank: 200 zł rabatu do fly.pl w zamian za Lokatę Happy

Mamy świetną informację zarówno dla miłośników oszczędzania, jak i pasjonatów dalekich podróży. Ruszyła kolejna edycja rozchwytywanej promocji Idea Banku, gdzie w zamian za doskonale oprocentowaną Lokatę Happy otrzymacie zniżkę na usługi turystyczne. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Kto skorzysta?

Zupełnie jak w poprzedniej edycji, do promocji „Fly Happy” przystąpić mogą wyłącznie osoby które nigdy wcześniej nie składały wniosku ani zawarły z bankiem żadnej umowy produktowej. Zabieg ten służy pozyskiwaniu nowych klientów i przekonania ich do długofalowej współpracy z organizatorem akcji. Przyznać trzeba, że zachęta oferowana przez Idea Bank jest bardzo przekonująca o czym zaraz przekonacie się sami.

Nagroda za założenie lokaty

Olbrzymim atutem promocji są proste i przejrzyste zasady, bo jak inaczej nazwać warunek polegający na założeniu świetnie oprocentowanej lokaty terminowej. Co prawda organizator akcji oczekuje, że nie zerwiecie depozytu do końca miesiąca w którym go założyliście, ale chyba nie taki jest cel krótkoterminowego oszczędzania. Aby otrzymać prawo do nagrody należy spełnić łącznie poniższe warunki:

  • przystąpić do promocji za pośrednictwem strony promocji,
  • złożyć wniosek o założenie Lokaty Happy,
  • opłacić wniosek o lokatę we wskazanym terminie,
  • nie zrywać lokaty do końca miesiąca kalendarzowego w którym nastąpiło jej założenie.

To wszystko. Z promocji skorzystać można do 31 grudnia 2017 roku. Nagroda przekazania zostanie w ciągu 5 dni kalendarzowych od momentu spełnienia warunków promocji. Bon w postaci alfanumerycznego kodu wymienić można na usługi turystyczne i pakiety lotnicze, dostępne w ofercie fly.pl. Termin ważności nagrody upływa 30 czerwca 2018 roku, a jej wartość wyceniona została na 200 zł brutto. Bonus zwolniony jest od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Nawet 4% na Lokacie Happy

Lokata Happy skutecznie skupia uwagę entuzjastów skutecznego oszczędzania. Depozyt nie wymaga zakładania konta osobistego ani korzystania z innych produktów banku. Pozostałe parametry mówią same za siebie. Zobaczcie na oprocentowanie poszczególnych wariantów lokaty:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesięcy,
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy,
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąca.

Oferowane stawki należą obecnie do jednych z najwyższych na rynku. Korzystając z 3 miesięcznej opcji oraz wpłacając na rachunek lokaty maksymalną kwotę wsadu, oczekiwać można zysku w kwocie 69,90 zł po potrąceniu tzw. podatku Belki. Wariant jednomiesięczny gwarantuje 19,97 zł, a opcja dwumiesięczna to 53,26 zł dochodu na rękę. Dorzucając do tego bon o wartości 200 zł otrzymujemy trudną do odrzucenia propozycję.

Skomentuj