12
Cze
2018
0

Getin Bank: 2 bilety do kina i 100 zł bonusu za Konto Proste Zasady

Getin Bank postanowił mocno zmotywować osoby poszukujące nowego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego. Założenie Konta Proste Zasady nagradza 100 zł bonusem, 2 biletami do kina oraz premią sięgającą 250 zł w programie polecającym.

Akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, czyli osób które w okresie od 1 maja 2017 roku do 4 czerwca 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Getin Banku. Dobra wiadomość jest taka, że korzystanie z innych produktów banku, tj. karta kredytowa czy lokata terminowa, nie wyklucza z potencjalnej walki o nagrody.

Po pierwsze konto osobiste

Pierwszą czynnością dającą możliwość sięgnięcia po bonusy, jest założenie flagowego rachunku Getin Banku – Konta Proste Zasady wraz z kartą debetową. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji i złożyć wniosek za pomocą wygenerowanego linku. Trzeba zrobić to najpóźniej do 2 lipca 2018 roku. Z kolei podpisanie umowy o prowadzenie rachunku i karty debetowej powinno nastąpić do 17 lipca 2018 roku.

Nagroda numer jeden – 100 zł

Warunki dzielące uczestników od 100 zł premii nie należą do skomplikowanych. Po pierwsze należy zapewnić wpływy na świeżo otwarte konto osobiste. Kwota min. 100 zł musi zasilić rachunek w lipcu i w sierpniu bieżącego roku. W tych samych miesiącach należy wykonać minimum 5 płatności kartą i przynajmniej 1 płatność BLIK na łączną kwotę przekraczającą 150 zł.

Wiadomość e-mail informująca o przyznaniu nagrody zostanie wysłana uczestnikom promocji najpóźniej do 8 października 2018 roku. Będzie znajdować się w niej specjalny link kierujący do formularza. Należy wypełnić go w terminie do 7 dni. W przeciwnym wypadku nagroda zostanie anulowana.

Nagroda numer dwa – bilety do kina

Zgarnięcie dwóch biletów na seanse 2D w Multikinie, czy kinach Helios, jest jeszcze prostsze. Wejściówki otrzyma każda osoba, która założy Konto Proste Zasady i dokona minimum jednego przelewu środków w bankowości internetowej lub mobilnej. Bilety zostaną przekazane w ciągu 7 dni od spełnienia warunku na adres poczty elektronicznej. Pula nagród jest ograniczona i wynosi 35 000 sztuk.

Nagroda numer trzy – program poleceń

Ostatnim sposobem na powiększenie swojego stanu posiadania jest przystąpienie do Programu Poleceń. Zachęcając inne osoby do zakładania Konta Proste Zasady sięgnąć można nawet po 250 zł premii (po 50 zł za każde skuteczne polecenie). Świeżo upieczeni posiadacze rachunku muszą wpisywać się w kryteria nowego klienta oraz spełnić warunki uprawniające do odbioru nagrody numer jeden, czyli 100 zł bonusu. Premia za polecenia wypłacona zostanie wraz z bonusem za założenie konta.

Skomentuj