10
Wrz
2018
0

Getin Bank: 3,50% na koncie oszczędnościowym i 50 zł na start

Getin Bank nie pozwala o sobie zapomnieć podkręcając parametry swojego konta oszczędnościowego. Oprocentowanie zwiększono do 3,50% w skali roku. Co ważne stawka obowiązuje przez 12 miesięcy. Do tego zgarnąć można 50 zł premii na start.

Do najnowszej promocji Getin Banku przystąpić mogą wyłącznie nowi klienci, czyli osoby które nie posiadały w banku konta osobistego od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. Udział w akcji “Bonus za aktywność “zgłaszać można do 30 listopada 2018 roku.

Oprocentowanie w zamian za wpływ wynagrodzenia

Pierwszym warunkiem do skorzystania z oferty jest konieczność założenia Konta Proste Zasady oraz wyrażenia zgody na przesyłanie przez Getin Bank oferty handlowej. Następnie należy przekierować na nowo otwarty rachunek wpływy wynagrodzenia w wysokości minimum 1 000 zł miesięcznie, które bank definiuje w ten sposób: suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł. Wynika z tego zatem, że przelew może pochodzić z konta, które klient posiada w innej instytucji finansowej.

Pierwszy wpływ środków nastąpić musi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie konta. Jest to warunek uprawniający do skorzystania z podwyższonego oprocentowania lokaty. Maksymalna kwota promocyjnej lokaty to 10 000 zł.

Podwyższone odsetki wypłacane z opóźnieniem

Odsetki podstawowe, naliczane według stawki przedstawionej w tabeli oprocentowania, standardowo naliczane są na koniec każdego miesiąca. Z kolei odsetki bonusowe przekazywane będę do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji.

Dodatkowe 50 zł w systemie poleceń

Przystępując do programu poleceń “Polecam Proste Zasady” sięgnąć można po dodatkowe 50 zł na start. W akcji mogą wziąć udział osoby, które na dzień 3 sierpnia 2018 roku nie posiadały żadnego rachunku osobistego w Getin Banku. Podczas zakładania konta należy podać kod polecający od innego klienta banku oraz wyrazić zgody marketingowe. To jednak nie wszystko.

Następnie konieczne jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w wysokości minimum 1 000 zł w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zostało otwarte konto. Po spełnieniu tego warunku polecany otrzyma 50 zł, a polecający 100 zł premii. Do akcji przystąpić można najpóźniej do 31 października 2018 roku.

You may also like

Idea Bank: nawet 3,50% na Lokacie na Nowe Środki

Skomentuj