17
Lis
2018
0

Getin Bank: 3,3% na e-Lokacie na nowe środki

Getin Bank kolejny raz podwyższa poprzeczkę na rynku depozytów terminowych. Tym razem oferuje e-Lokatę na Nowe Środki pozwalającą pomnażać oszczędności w tempie 3,3% w skali roku. Depozyt można założyć na 4 miesiące.

Dla kogo e-Lokata?

e-Lokata na Nowe Środki adresowana jest do wszystkich klientów posiadających dostęp do bankowości internetowej, bez względu na fakt czy posiadają oni konto osobiste w Getin Banku. Jak sama nazwa wskazuje najważniejsze jest, aby na lokacie znalazły się nowe środki, czyli oszczędności stanowiące nadwyżkę nad saldo z dnia 30 września 2018 roku. Aby dopełnić formalności należy jeszcze zaakceptować zgody na marketing telefoniczny oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jakie są warunki lokaty?

Oferta dostępna jest do 29 listopada 2018 roku. Dopuszczalna kwota wsadu mieści się w przedziale od 500 zł do 200 000 zł, co powinno zadowolić większość entuzjastów lokat terminowych. W przypadku, kiedy klient nie spełni warunku nowych środków, zakładany jest drugi depozyt ze stawką 1,55% w skali roku. Depozyt zakładany jest na okres 4 miesięcy.

Naszym zdaniem

Najnowsza propozycja Getin Banku to dobra okazja, aby skorzystać z ponadprzeciętnego oprocentowania i osiągnąć ponadprzeciętne zyski. Warto przy tym zaznaczyć, że e-Lokata na nowe środki to nie jedyny warty rozważenia produkt w ofercie tej instytucji. Wystarczy wspomnieć o koncie oszczędnościowym gwarantującym 3,5% w skali roku do 10 000 zł przez okrągły rok.

Skomentuj