28
Maj
2019
0

Getin Bank: 3,2% na Koncie Oszczędnościowym do 400.000 zł

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku wynosi aktualnie 3,2% w skali roku i obowiązuje przez 4 miesiące od wpływu na rachunek nowych środków. Maksymalna kwota objęta promocyjną stawką to 400.000 zł.

Z najnowszej promocji Getin Banku skorzystać można najpóźniej do 16 czerwca 2019 roku. Pierwszym warunkiem pozwalającym przystąpić do akcji jest posiadanie konta osobistego Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym. Kolejnym wymogiem jest zaakceptowanie wymaganych zgód marketingowych.

Z akcji wyłączone są osoby, którym w okresie od 20 maja do 16 czerwca 2019 roku kończy się promocyjne oprocentowanie naliczone w ramach poprzednich edycji promocji.

Atrakcyjny zysk tylko dla nowych środków

Oprocentowaniem równym 3,2% w skali roku objęte są wyłącznie nowe środki. Zgodnie z regulaminem są to środki stanowiące nadwyżkę nad saldo zgromadzone przez uczestnika promocji na wszystkich kontach w Getin Banku w dniu 14 maja 2019 roku.

Promocyjna stawka naliczana jest przez 122 dni od momentu pierwszego wpływu nowych środków na Konto Oszczędnościowe. Maksymalna kwota, która może być objęta bonusowym oprocentowaniem to 400 000 zł. Środki niespełniające warunków stawianych przez organizatora akcji oprocentowane są w przedziale od 0,85% do 1,25%. Stawka zależy od kwoty zdeponowanej w Getin Banku.

Konto Proste Zasady – koszty

Wspominaliśmy, że udział w promocji zagwarantować mogą sobie wyłącznie posiadacze rachunku osobistego w Getin Banku. Na szczęście Konto Proste Zasady może być prowadzone za darmo pod warunkiem dokonania każdego miesiąca minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM. Osoby, które nie spełnią tego warunku obciążone zostaną opłatą w wysokości 8 zł. Warto wspomnieć, że karta debetowa i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo bezpłatne.

Za prowadzenie konta oszczędnościowego Getin Bank nie pobiera żadnych opłat, ale należy uważać na koszty związane z wypłatą środków z konta. Pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, ale za każdy kolejny zapłacić trzeba 9 zł. Często wskazywaną zaletą konta oszczędnościowego jest swobodny dostęp do zgromadzonych środków, jednak wysoka opłata za transfer środków zaburza trochę ten obraz.

Skomentuj