13
Sie
2018
0

Getin Bank: 3% na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł

Getin Bank kolejny raz puszcza oko do deponentów wznawiając ofertę specjalną “Na nowe środki”. Dzięki promocji skorzystać można z oprocentowania 3,00% w skali roku, przez 3 miesiące, lokując nawet 200 000 zł.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku, które pozwoli uruchomić promocyjny rachunek oszczędnościowy. Należy przy tym pamiętać, że z promocji wyłączone są celowe konta oszczędnościowe, konta skarbonka oraz konta, które uczestniczyły w akcji Family Saver. Bank oczekuje założenia najzwyklejszego konta oszczędnościowego, na które nałożona zostanie promocyjna łatka. Należy także pamiętać o zaakceptowaniu wymaganych zgód marketingowych.

Wysoki procent tylko dla nowych środków

Byłoby zbyt pięknie, gdyby oczekiwania organizatora ograniczały się tylko do dwóch powyższych warunków. Bank zastrzega, że promocyjną ofertą objęte zostaną tylko nowe środki, czyli te które stanowią nadwyżkę nad saldo na wszystkich produktach depozytowych klienta, ustalone na dzień 27 lipca 2018 roku. Osoby spełniające to kryterium skorzystać mogą z oprocentowania 3,00% w skali roku, przez okres 92 dni. Dopuszczalna kwota wsadu to 200 000 zł. W promocji można wziąć udział można najpóźniej do 17 września 2018 roku.

 

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE W GETIN BANKU

 

Należy również pamiętać, że do akcji nie mogą przystąpić osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach promocji, których koniec przypada w terminie od 01 sierpnia do 17 września bieżącego roku. Każdy z uczestników może skorzystać z oferty tylko raz.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Konto Proste Zasady – koszty

Wspominaliśmy na wstępie, że udział w promocji wymaga założenia lub posiadania konta osobistego w Getin Banku. Pocieszeniem jest fakt, że może być ono darmowe pod warunkiem wykonywania każdego miesiąca minimum jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 8,00 zł. W lepszej sytuacji są klienci poniżej 26 roku życia, dla których konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie.

Karta debetowa oraz wypłaty z bankomatów w Polsce są dla wszystkich klientów bezpłatne. Za prowadzenie konta oszczędnościowego bank również nie pobiera żadnych opłat. Należy uważać tylko przelewy z tego rachunku – pierwszy jest darmowy, ale każdy kolejny to koszt rzędu 9,00 złotych.

Skomentuj