29
Lis
2017
0

Eurobank: do 250 zł zwrotu za założenie konta i zakupy w Media Expert

Osoby gotowe założyć rachunek w Eurobanku mają szansę na zgarnięcie do 250 zł premii. Wystarczy dokonać zakupów w Media Expert i przez pięć miesięcy płacić wydaną do konta kartą. 

Tylko dla nowych klientów

Zgodnie z przewidywaniami promocja „Konto z Media Expert” skierowana jest wyłącznie do klientów nowych, czyli osób które w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do akcji, nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w Eurobanku. Uczestnicy ponadto muszą być pełnoletni i posiadać nieograniczoną zdolność do czynności prawnych.

Jak przystąpić do akcji?

Kiedy spełniamy stawiane przez organizatora akcji kryteria od bonusu dzieli nas zaledwie kilka prostych kroków. Szczególnie w sytuacji, kiedy na horyzoncie majaczy widmo nadchodzących świąt. Aby zagwarantować sobie udział w promocji należy najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku:

  • dokonać zakupów na kwotę min. 50 zł w stacjonarnym lub internetowym sklepie Media Expert oraz zachować dokument potwierdzający ten fakt,
  • kompletnie i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  • założyć konto osobiste (Active lub Prestige) wraz z kartą debetową.

250 zł za płatności kartą

Posiadacze aktywnego konta osobistego zgarnąć mogą 250 zł premii dokonując przez 5 kolejnych miesięcy co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Bank bierze pod uwagę datę wykonanej operacji, a nie dzień w którym zostanie ona zaksięgowana. Dzięki temu nie spotka nas przykra niespodzianka związana z księgowaniem transakcji z kilkudniowym opóźnieniem. Bonus wypłacany będzie w pięciu transzach po 50 zł za każdy miesiąc obowiązywania promocji.

Jakby było mało organizator akcji przygotował dodatkową nagrodę w postaci kuponu rabatowego do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Media Expert. Prezent o wartości 50 złotych będzie przydatny wyłącznie w przypadku zakupów na łączną kwotę przekraczającą 750 zł. Uwaga – kod rabatowy ważny jest do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym został dostarczony.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Zwolnienie z opłat przez 12 miesięcy

W zamian za spełnienie warunków promocji bank oferuje również zwolnienie z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta przez okres 12 miesięcy od momentu podpisania umowy. Bezpłatne będzie również korzystanie z karty, choć w tym przypadku klient otrzyma zwrot kosztów za jej prowadzenie do 15. dnia każdego miesiąca. Osoby zainteresowane limitem w koncie nie zapłacą z tego tytułu prowizji. Czego chcieć więcej?

 

Skomentuj