26
Cze
2017
0
mbank-ekonto-m-100 zl-premii

eKonto w mBanku i 100 zł premii

mBank postanowił docenić swoich najmłodszych klientów i właśnie im oferuje premię w wysokości 100 zł. Za co? Za założenie konta oraz skorzystanie z aplikacji mobilnej.

Młode osoby nie zawsze traktowane są przez instytucje finansowe całkiem poważnie. Mają zbyt mało pieniędzy, zbyt mało doświadczenia… Tym razem jest zupełnie inaczej. mBank postanawia nagrodzić swoich młodych klientów w wieku 18-24 lata i kieruje do nich swoją najnowszą promocję. Warunki uczestnictwa są dziecinnie proste.

Kto może skorzystać?

Oferta skierowana jest do osób w przedziale wiekowym 18-24 lata, które są nowymi klientami banku, co w tym przypadku oznacza, że nie posiadały lub współposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 po 1.01.2016 r. Warto więc pamiętać, że z udziału w promocji wykluczone są również osoby, które posiadały dawniej rachunek w Multibanku.

Regulamin promocji

Co trzeba zrobić?

Na początku, do 07.06.2017 roku, należy złożyć wniosek o otworzenie konta. Następnie w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać pięć transakcji kartą. Nie powinno to stanowić żadnego problemu. Obsługa aplikacji dla młodego pokolenia nie jest niczym trudnym. Ponadto płatności mogą zostać zaksięgowane na dowolną, nawet najmniejszą kwotę. Dokładnie te same działania należy powtórzyć kolejnego miesiąca. Za każdy miesiąc otrzymamy bowiem 50 zł premii, co łącznie daje 100 zł.

Czy warto założyć eKonto?

eKonto to produkt idealnie dla młodych osób. Jego prowadzenie jest całkowicie bezpłatne do ukończenia 20 roku życia. A co dalej? 21-latkowie nadal nie zapłacą za samo prowadzenie konta, jednak jeśli będą chcieli wypłacić z bankomatu kwotę niższą niż 50 zł, za każdą transakcję zostanie naliczone 1,30 zł.

Konto można prowadzić również po skończeniu 25 lat, jednak zasady jego prowadzenia będą wówczas takie same jak eKonta Plus. Aby prowadzenie rachunku było darmowe należy zapewnić wpływ w wysokość min. 1000 zł. Karta zostanie pozbawiona opłat po wykonaniu pięciu transakcji.

Sprawdź również inne atrakcyjne promocje bankowe

Skomentuj