27
Sty
2017
0

Darmowe bilety do kina za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

Studenci wszystko mają taniej. Dostają zniżki na komunikację, mogą liczyć na rabaty w sklepach, nawet za jedzenie płacą mniej. Teraz do worka korzyści wynikających z bycia młodym, można dorzucić darmowe bilety do kina. Bank PKO BP docenia bowiem osoby do 26 roku życia i to właśnie im dedykuje swoją najnowszą promocję.

Propozycja banku powinna szczególnie przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kina. W zamian za otwarcie rachunku Konto Dla Młodych, mogą oni wejść w posiadanie 10 wejściówek do sieci kin Cinema City lub Helios. Przeczytajcie, co zrobić, by zgarnąć darmowe bilety.

Kto może skorzystać z promocji?

Na początku należy zaznaczyć, że promocja przeznaczona jest dla młodych klientów banku, co w tym przypadku oznacza osoby w przedziale wiekowym 18-26 lat. Muszą one być nowymi klientami PKO BP, a dokładnie na dzień 31 grudnia 2016 roku nie posiadać rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego PKO BP oraz Inteligo. Dodatkowo w dniu odebrania nagrody, uczestnik promocji musi mieć aktywną kartę debetową MasterCard i wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz materiałów marketingowych. Ponadto należy zarejestrować się na stronie promocji.

Terminy i koszty

Konto należy otworzyć nie później niż 19.02.2017 roku. Promocja aktywna jest natomiast do 3.03.2017 r. Można więc przystąpić do niej jeszcze dwa tygodnie po założenia rachunku. Nagrody zostaną przekazane w dwóch turach – do 17.02. i 14.03.2017 r. Mimo że bank precyzyjnie określa termin obowiązywania akcji, to zastrzega sobie, że limit biletów to 1700 pakietów do Cinema City i 1100 do kin Helios (każdy pakiet to 10 biletów). Jeżeli pula wejściówek zostanie wyczerpana wcześniej, promocja zostanie zakończona.

Warunki otrzymania nagrody

Jest ich niewiele i w zasadzie w większości zostały już wyżej wymienione. Przypomnijmy więc, że podstawą jest założenie nowego rachunku Konto dla Młodych w ustalonym przez bank terminie. Co więcej? Jeśli klient posiada już aktywne konto oraz wydaną do niego kartę MasterCard, musi jeszcze wykonać nią przynajmniej jedną transakcję w dowolnej kwocie, najpóźniej do 3.03.2017 r. W tym miejscu formalności się kończą i należy mieć tylko nadzieję, że pula biletów nie została wyczerpana.

Konto dla Młodych

Ponieważ promocja wiąże się z koniecznością posiadania konkretnego rachunku, omówmy krótko jego podstawowe założenia. Konto dla Młodych to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat. Jego główne zalety to:

– darmowe otwarcie i prowadzenie konta,

– darmowe wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– darmowy pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS.

A wady? Największą niedogodność może stanowić fakt, że po ukończeniu przez klienta 26 roku życia, konto automatycznie zostanie przekształcone w Konto za Zero działające na odmiennych zasadach (regulamin dostępny jest w serwisie internetowym banku).

3 Odpowiedzi

Skomentuj