18
Gru
2018
0

Citibank: zgarnij 400 zł premii z kartą kredytową Simplicity

Citibank kolejny raz przypomina o swoim flagowym produkcie, jakim jest karta kredytowa Citi Simplicity. W zamian za jej założenie i spełnienie określonych warunków zyskać można 400 zł premii na zakupy w Biedronce.

 

Najświeższa promocja Citibanku adresowana jest wyłącznie do klientów nowych, czyli osób które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnego produktu banku. Wykluczeni są także współposiadacze konta oraz klienci posiadający status nierezydenta.

Dodatkowe wymogi wobec uczestników

Osoby posiadające status nowego klienta muszą przejść przez kolejne sito weryfikacji. Tym razem sprawa dotyczy sytuacji finansowej i stabilności zatrudnienia. Każdy z uczestników promocji musi:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • osiągać dochód w wysokości min. 1 200 zł netto miesięcznie,
  • być zatrudniony przynajmniej od 3 miesięcy u obecnego pracodawcy.

Warto wspomnieć, że przedsiębiorcy muszą spełnić warunek pełnoletności oraz wykazać dochód netto w wysokości minimum 2 500 zł miesięcznie. Lista wymaganych dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu opisywanej promocji.

Czas do namysłu

Citibank nie wywiera presji na potencjalnych uczestników promocji dając im czas na podjęcie decyzji do 6 marca 2019 roku. Do tego dnia należy zarejestrować się na stronie akcji specjalnej, zaakceptować wymagane zgody i zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Warunków ciąg dalszy

Uczestnicy promocji Citibanku muszą być równolegle posiadaczami zarejestrowanej karty lojalnościowej Moja Biedronka, gdyż podczas rejestracji wymagane jest przekazanie jej numeru. Z kolei po otrzymaniu “plastiku” Citi Simplicity należy:

  • w przeciągu 6 miesięcy zalogować się do systemu bankowości internetowej,
  • dokonać kartą kredytową transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1200 zł.

Zasilenie karty lojalnościowej

W miesiącu następującym po tym, w którym spełnione zostały warunki akcji, w systemie bankowości internetowej Citibanku pojawi się informacja dotycząca zasilenia karty lojalnościowej kwotą 400 zł. Wpływ środków nastąpi w ciągu 60 dni. Premię można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od momentu jej otrzymania. Należy przy tym pamiętać, że wartość pojedynczych zakupów zrealizowanych przy pomocy karty Moja Biedronka nie może przekroczyć 100 zł.

Skomentuj