26
Mar
2018
0

BZ WBK: 10 zł za 2 płatności w aplikacji mobilnej

Bank Zachodni WBK przygotował właśnie promocję zachęcającą do aktywnego korzystania z aplikacji mobilnej. Po 10 zł premii sięgnąć można bez większego wysiłku. Wystarczy wykonać tylko dwie operacji mobilnych.

Nie można narzekać na różnorodność akcji specjalnych organizowanych przez Bank Zachodni WBK. Uczestnicy gotowi spełniać rozbudowane warunki mogą walczyć o premie sięgające nawet kilkuset złotych. Z kolei osoby liczące na szybką kasę i symboliczne wręcz formalności, skorzystać mogą z tzw. mini promocji. W drugi wariant idealnie wpisuje się akcja „Konto Jakie Chcę – 10 zł za aktywność w BZWBK24 mobile”.

Kto skorzysta?

Zgodnie z regulaminem promocji o 10 zł premii ubiegać mogą się jedynie posiadacze Konta Jakie Chcę korzystający z usługi BZWBK24 mobile. Dodatkowo osoby te muszą otrzymać z banku wiadomość sms będącą zaproszeniem do udziału w akcji.

Jeżeli zostaliście wytypowani do udziału w promocji to wystarczy, że 14 dni kalendarzowych od otrzymania wspomnianego sms-a, wykonacie minimum dwie operacje w BZWBK24 mobile. Lista możliwych opcji prezentuje się następująco:

  • wypłata BLIK
  • płatność BLIK
  • przelew na telefon
  • przelew 24
  • przelew na rachunek obcy
  • zakupy mobilne
  • doładowanie telefonu

Warto przy tym podkreślić, że posiadacze kilku kont osobistych otrzymają nagrodę tylko na rachunek z którego wykonana została pierwsza operacja. W przypadku kont wspólnych po premię sięgnąć może każdy z jego posiadaczy.

Przekazanie nagrody

Tytułowa premia wypłacana będzie na konta uczestników promocji do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym upłynął wspomniany termin 14 dni na spełnienie wspomnianych warunków. Wartość nagród zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Naszym zdaniem

Akcja zorganizowana przez Bank Zachodni WBK nosi wszystkie znamiona mini promocji. Są to banalnie proste warunki i szybka nagroda. Szkoda tylko, że pomimo symbolicznej kwoty premii, bank zdecydował się na ograniczenie zasięgu wyłącznie do grona zaproszonych osób.

Skomentuj