24
Lut
2017
0
BIZnest-Konto-premia-300

BIZnest Konto i 300 zł do wykorzystania na stacjach Orlen

150 zł na start na karcie podarunkowej Orlen to oferta Nest Banku dla nowych klientów biznesowych. A to tylko dobry początek. Przez kolejne miesiące trwania promocji klient może w sumie otrzymać nawet 300 zł.

Promocja Paliwo dla Twojego biznesu do najnowsza promocja Nest Banku skierowana do  przedsiębiorców. W zamian za założenie i prowadzenie konta (w całości zwolnionego z opłat), klient może otrzymać 300 zł na karcie podarunkowej Orlen. Zgromadzone środki można przeznaczone na paliwo lub zakupy na stacjach Orlen i Bliska.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jak większość promocji bankowych, również i ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów instytucji. Dodatkowo ze względu na konieczność założenia BIZnest konta, klient musi prowadzić własną firmę. Z oferty mogą skorzystać także posiadacze kont osobistych jednak pod warunkiem, że prowadzą oni jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli więc spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany ofertą, musisz tylko złożyć wniosek o otwarcie BIZnest Konta, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych. Jeśli nie posiadasz własnej działalności gospodarczej, możesz skorzystać z innej promocji dla klientów indywidualnych.

Jak otrzymać kartę podarunkową?

Z punktu widzenia uczestnika promocji, najważniejszym pytaniem jest: Jak zdobędę kartę podarunkową? Z regulaminu promocji wynika, że zostanie ona przekazana przedsiębiorcom, którzy:

  • zawrą umowę poprzez złożenie wniosku promocyjnego,
  • zalogują się do bankowości internetowej Nest Banku na swoje nowo-otwarte BIZnest Konto w okresie do 30 dni od zawarcia umowy,
  • opłacą zaliczki na podatek dochodowy do właściwego Urzędu Skarbowego,
  • zapewnią wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu rachunku.

Załóż BIZnest Konto

Po upływie miesiąca od spełnienia wszystkich warunków karta zostanie przekazana klientowi do kolejnych 14 dni roboczych. Początkowa wartość karty to 150 zł, jednak przez 3 kolejne miesiące może być ona doładowywana o 50 zł, co daje kolejne 150 zł, a sumując wszystkie kwoty 300 zł. Aby karta została doładowana, każdorazowo należy spełnić te same warunki (opłacić podatek dochodowy i nie cofnąć zgody na przetwarzanie danych osobowych). Promocja przewidziana jest do 08.05.2017, jednak w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli kart podarunkowych (500 sztuk) zostanie zakończona.

Czy warto założyć BIZnest Konto?

BIZnest konto oferowane przez Nest Bank jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z założeniem i prowadzeniem konta. Również wydanie i korzystnie z jednej karty płatniczej jest darmowe. Opłatami nie są także obarczone internetowe przelewy krajowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy korzystanie z wpłatomatów.

 

Skomentuj