13
Gru
2017
0

BGŻOptima: załóż Lokatę Bezkarną na 3,50% i zgarnij 50 zł premii

Osoby poszukujące dobrze oprocentowanego depozytu powinny wziąć na celownik najnowszą promocję BGŻOptima. Tylko teraz zakładając Lokatę Bezkarną bez wysiłku sięgnąć można po dodatkowe 50 zł w gotówce.

Wyłącznie dla nowych klientów

Promocja „Lokata z Premią” skierowana jest tylko do nowych klientów. Są to osoby, które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały rachunku w BGŻOptima. Ponadto uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz ważny dowód osobisty.

Ograniczona pula nagród

Jeżeli jesteście przekonani, że w przeciągu ostatniego roku nie współpracowaliście z bankiem w zakresie prowadzenia rachunków to powinniście najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku:

  • wypełnić promocyjny formularz rejestracyjny,
  • złożyć niezbędne oświadczenia i zaakceptować wymagane zgody,
  • podać we wniosku takie same dane jak w formularzu na stronie promocji,
  • przesłać formularz używając przycisku „zarejestruj się”.

Po założeniu promocyjnego depozytu nie możecie zrywać go do końca okresu lokacyjnego, a następnie środki z lokaty utrzymywać musicie na Koncie Indywidualnym Rachunku SMART do 15 kwietnia 2018 roku. W przypadku niespełniania obu warunków możecie pożegnać się z tytułową premią. Pamiętajcie również, że pula nagród została ograniczona do 1000  sztuk. Działa tu prosta zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Wypłata premii

Każdy z laureatów najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą przyznanie nagrody. Premia wypłacana będzie konta uczestników najpóźniej do 15 maja 2018 roku. Każdy zainteresowany może wziąć udział w promocji tylko jeden raz. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Lokata Bezkarna – parametry

Promocyjna lokata jest jednym z ze sztandarowych depozytów BGŻOptima. Przed podjęciem decyzji o udziale w akcji, warto przyjrzeć się bliżej kluczowym parametrom Lokaty Bezkarnej. Oto one:

  • Zakres kwoty wsadu: 1 000 zł – 20 000 zł
  • Oprocentowanie: stałe – 3,50% w skali roku
  • Okres lokaty: 3 miesiące
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Konsekwencje zerwania lokaty: klient nie traci zgromadzonych odsetek

Biorąc pod uwagę oferowany zakres kwoty wsadu, potencjalny bonus, a także wysokie, jak na dzisiejsze realia, oprocentowanie oceniamy ofertę BGŻOptima na piątkę z plusem.

Skomentuj