14
Lut
2019
0

Bank Millennium: 200 zł za założenie Konta 360°

Powraca atrakcyjna promocja Banku Millennium. Za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową sięgnąć można po 200 zł premii w gotówce.

Kto może wziąć udział w akcji?

Zgodnie z regulaminem promocja adresowana jest do osób, które 12 lutego 2019 r. nie były w żaden sposób związane z Bankiem Millennium, czyli nie korzystały z żadnego produktu, ani nie były stroną żadnej umowy z bankiem (np. jako współposiadacz rachunku, pełnomocnik, kurator, poręczyciel, itp.).Wykluczeni są także klienci, którzy już kiedyś założyli Konto 360° lub Konto 360° Student i skorzystali z promocji.

Pozostałe osoby mogą przystąpić do walki o tytułową premię. W pierwszym kroku należy do 25 marca 2019 r., złożyć na stronie promocji wniosek o otwarcie jednego ze wspomnianych rachunków. Następnie wymagane jest podpisanie umowy konta wraz z kartą debetową – termin na spełnienie tego warunku upływa 31 marca 2019 r. Nie można także zapominać o aktywacji aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Kolejne warunki promocji

Następny ruch to zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach, czyli od kwietnia do czerwca, wpływów na otwarte Konto 360° lub Konto 360° Student. Każde zasilenie opiewać musi na kwotę min. 1 000 zł – może to być suma kilku przelewów. Konieczne jest także wykonanie w kwietniu, maju i czerwcu przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem.

Szczegóły akcji

Należy pamiętać, że wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student złożyć trzeba na specjalnej stronie promocyjnej. Z kolei transakcja dokonana kartą lub Blikiem musi związana być z zapłatą za towary lub usługi. Wymagane wpływy na konto dobrze realizować z rachunków prowadzonych przez inne banki, gdyż niedozwolone są przelewy między rachunkami własnymi klienta. Nagroda za udział w promocji i spełnienie warunków wypłacona zostanie najpóźniej do 16 lipca 2019 roku.

Skomentuj