2
Sie
2018
0

Alior Bank: 2,7% do 100.000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Alior Bank postanowił kolejny raz zadowolić entuzjastów pomnażania pieniędzy. Konto Mocno Oszczędnościowe zachęca oprocentowaniem 2,70% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Oferta skierowana została zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku.

Alior Bank, starając się zachęcić do korzystania ze swoich usług, postawił na prostotę. Przecież dobrze “uszyte” konto oszczędnościowe może być tylko pretekstem do dalszej współpracy. Aby przystąpić do promocji wystarczy wpłacić najpóźniej do 15 października 2018 r. nowe środki na otwarty wcześniej rachunek. Są one zdefiniowane jako nadwyżka ponad saldo środków zgromadzonych na wszystkich rachunkach i lokatach należących do klienta – nawet jeśli założone zostały w walutach innych niż złoty polski. Bank dokonuje przeliczenia według stanu na dzień 27 lipca 2018 roku.

4 miesiące na wysokich obrotach

Nowe środki przekazane na konto oszczędnościowe objęte zostaną oprocentowaniem równym 2,70% w skali roku przez okres do 4 miesięcy. Dopuszczalna kwota wsadu sięga 100 000 zł. Wykorzystując maksymalne możliwości oferty zgarnąć można około 720 zł tytułem odsetek. To kwota na rękę – po odliczeniu podatku Belki. Dla wsadu nie spełniającego kryterium nowych środków, a także po zakończeniu lokaty, obowiązuje oprocentowanie standardowe wyrażone stawką WIBID1M – aktualnie 0,55%.

 

ZAŁÓŻ KONTO MOCNO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 

Także dla obecnych klientów

Do akcji mogą przystąpić także klienci, którzy skorzystali z podwyższonego oprocentowania w jej poprzedniej odsłonie. Jest jednak jeden warunek – należy zaczekać, aż “wygaśnie” podwyższona stawka tytułem pierwszej promocji. Oczywiście obecnych klientów także obowiązuje warunek zdeponowania nowych środków.

Alior stawia na prostotę

Warto wspomnieć, że skorzystanie z Konta Mocno Oszczędnościowego nie wymaga zakładania rachunku osobistego. Dzięki temu nie musimy przejmować się dodatkowymi kosztami wynikającymi z prowadzenia konta czy podpiętej do niego karty płatniczej. Znika również “problem” związany z zamykaniem RORu po zakończeniu promocji.

Skomentuj