30
Wrz
2019
0

Alior Bank: do 2,60% na Koncie Mocno Oszczędnościowym

Alior Bank kolejny raz ponawia ofertę swojego flagowego produktu. Aktualnie na Koncie Mocno Oszczędnościowym skorzystać można ze stawki sięgającej nawet 2,60% w skali roku. Promocyjne odsetki naliczane będą do kwoty 100 000 zł.

Dziesiąta edycja promocji Konta Mocno Oszczędnościowego trwać będzie do 23 października 2019 roku. W akcji specjalnej Aliora mogą wziąć udział zarówno nowi jaki i obecni klienci banku. Osoby nieposiadające rachunku mogą sięgnąć dodatkowo po 200 zł premii zakładając Konto Jakże Osobiste i spełniając dodatkowe warunki stawiane przez bank.

Podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy zasilić Konto Mocno Oszczędnościowe nowymi środkami, które definiowane są jako nadwyżka ponad saldo na kontach osobistych, oszczędnościowych i lokatach klienta Alior Banku na dzień 11 września 2019 roku. Bonusowe oprocentowanie wynosić będzie 2,30% w skali roku i naliczane będzie do kwoty 100 000 zł przez trzy miesiące. Okres ten obowiązywać będzie od momentu wpływu pierwszych nowych środków na rachunek.

Osoby uczestniczące w poprzedniej edycji promocji będą mogli przystąpić do najnowszej edycji po zakończeniu okresu bonusowego oprocentowania. Oczywiście na konto muszą zostać przelane nowe środki.

Jeszcze wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego

Alior Bank daje możliwość podwyższenia promocyjnej stawki o kolejne 0,30%. W tym celu należy w każdym z trzech miesięcy obowiązywania akcji zasilać konto osobiste jednorazową wpłatą w wysokości min. 1 500 zł. Bank po weryfikacji tego warunku podwyższy oprocentowanie każdego miesiąca do 2,60%. Pełny regulamin promocji znajduje się w tym miejscu.

Skomentuj