17
Gru
2019
0

Alior Bank: 2,6% na Koncie Mega Oszczędnościowym

Alior Bank wystartował z trzynastą edycją promocji konta oszczędnościowego. Zmianie uległa nazwa rachunku. Teraz to Konto Mega Oszczędnościowe. Pozostałe warunki promocji są tożsame z poprzednimi odsłonami tej cyklicznej akcji specjalnej.

 

Osoby, które zdecydują się na ulokowanie nowych środków na Koncie Mega Oszczędnościowym mogą skorzystać z oprocentowania podwyższonego do 2,20% w skali roku. Promocyjna stawka obowiązywać będzie przez trzy miesiące, licząc od momentu pierwszego zasilenia rachunku. Dużym atutem ofert jest brak konieczności zakładania konta osobistego.

Jeśli 2,20% to w dalszym ciągu zbyt mało to Alior Bank przygotował możliwość podwyższenia oprocentowania do 2,60% w skali roku. Aby sięgnąć po maksymalną stawkę należy każdego miesiąca zasilić konto osobiste jednorazowym wpływem na kwotę min. 1500 złotych. Osoby, które posiadają ROR w Alior Banki nie powinny mieć ze spełnieniem tego warunku żadnych problemów. Z kolei klienci, którzy nie posiadają stosownego konta osobistego mogą skorzystać z równoległej promocji i zgarnąć dodatkowe 200 zł premii.

Warunki promocyjnego oprocentowania

Z ofertu skorzystać może każda osoba pełnoletnia, która do 30 stycznia 2020 r. wpłaci na Konto Mega Oszczędnościowe „nowe środki”. Stanowią one nadwyżkę nad łączne saldo na kontach osobistych, oszczędnościowych i lokatach złotówkowych z dnia 10 grudnia 2019 r. Promocyjne odsetki naliczane będą przez 3 miesiące od pierwszego wpływu nowych środków na rachunek. Warto pamiętać, że podwyższona stawka obejmuje kwotę do 100 000 zł (powyżej wskazanego limitu oprocentowanie spada do 0,50% w skali roku). Z promocji wykluczone są osoby, których oszczędności objęte są specjalnym oprocentowaniem przyznanym w ramach poprzednich akcji specjalnych Alior Banku.

Koszty związane z ofertą

Konto Mega Oszczędnościowe jest prowadzone za darmo. Bank nie pobiera też żadnych opłat za założenie tego rachunku. Transfery pomiędzy kontem osobistym, a kontem oszczędnościowym także zwolnione są z opłat. Podobnie pierwszy przelew zewnętrzny z rachunku oszczędnościowego. Każdy kolejny wyceniony został na 8 zł.

Skomentuj