12
Lip
2017
0
bzwbk-50-procent-znizki-na-cinema-city-unlimite

50% zniżki na Cinema Unlimited od BZWBK

22 zł miesięcznie za nielimitowany dostęp do hitów kinowych? Teraz to możliwe. Dla wszystkich fanów kina, Bank Zachodni BZWBK przygotował promocję, dzięki której uczestnicy mogą zaoszczędzić nawet 50% w programie Cinema Unlimited.

To już IV edycja programu, w której zyskać mogą kinowi maniacy. Warunki przystąpienia są proste, choć oczywiście dostępne nie dla wszystkich. Ci, którzy mogą skorzystać promocji muszą natomiast wyrobić kartę kredytową, co pozwoli im otrzymać zwrot połowy wartości abonamentu przez cały rok.

Tylko nowi klienci

Nie jest chyba zaskoczeniem, że promocja BZWBK skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem „uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem karty kredytowej”. Z udziału w promocji wykluczone są także osoby, który były uczestnikami I, II lub III edycji programu lub choćby złożyły wniosek, a ostatecznie do niego nie przystąpiły.

Regulamin promocji

Jak dołączyć?

Aby móc dołączyć do programu, w pierwszej kolejności należy wypełnić specjalny formularz, dostępny w serwisie internetowym banku oraz złożyć wniosek o wydanie dowolnej karty kredytowej. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy muszą wyrazić zgody marketingowe (na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny). Za moment przystąpienia do promocji uznaje się kompletne i prawidłowe złożenie wniosku o kartę. „Czas pomiędzy datą wypełnienia i wysłania do banku formularza przystąpienia do promocji a datą złożenia wniosku o wydanie karty kredytowej, nie może być dłuższy niż 10 kolejnych dni kalendarzowych, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna(…)”.

Co można zyskać?

Klient może otrzymać jedną nagrodę pieniężną w wysokości maksymalnie połowy kwoty transakcji powtarzalnej z tytułu abonamentu, jeśli wykona odpowiednie transakcje na rachunku założonej w promocji karty kredytowej. Jest to minimum jedna transakcja powtarzalna z tytułu abonamentu oraz co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe wykonane w/w kartą. Nagrodę można otrzymać tylko raz w miesiącu przez kolejnych dwanaście miesięcy. Nagroda pieniężna zostanie przelana na konto uczestnika w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. Jej wysokość zależy od rodzaju abonamentu, który posiada klient. W ten sposób do zgarnięcia jest w sumie 264 lub nawet 312 zł. Do promocji można przystąpić do 31 grudnia 2017 r.

Sprawdź również inne atrakcyjne promocje bankowe.

Skomentuj