30
Maj
2017
0
premia-dla-ciebie-bgz

400 zł od BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego

Dopiero co bank BGŻ ogłosił wprowadzenie nowego produktu, jakim jest Konto Optymalne, a już proponuje założenie rachunku w świetnej, promocyjnej ofercie. Nowi klienci mogą zgarnąć w sumie aż 400 zł. Warunki są przejrzyste i bardzo proste. Sprawdźcie sami!

100 zł premii

Tak jak w przypadku większości bankowych promocji i tam razem do grona wyróżnionych należą nowi klienci banku i to oni mogą skorzystać z oferty. Zgodnie z regulaminem, nowym klientem jest osoba, która w okresie od dnia 26 listopada 2016 roku do dnia 25 maja 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Każdy kto spełnia wyżej wymienione warunki, musi w terminie do 19 czerwca 2017 złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego i wydanie karty debetowej.

Załóż konto w promocji „Premia dla Ciebie”

Oczywiście samo złożenie wniosku nie uprawnia jeszcze do odebrania premii w wysokości 100 zł. Aby to zrobić, klient musi podpisać umowę z bankiem najpóźniej do 30 czerwca 2017 r. Warto jednak zaznaczyć, że pula promocyjnych wniosków została ustalona na 1000 sztuk. Po jej wyczerpaniu, złożenie kolejnych wniosków nie będzie możliwe. Jeśli więc zdążysz i uda Ci się skorzystać z oferty, musisz dodatkowo wykonać płatności na kwotę min. 300 zł (masz na to cały lipiec), a na Twoje konto powinno wpłynąć 1000 zł (możesz przelać kwotę z własnego konta w innym banku). Nagroda zostanie przekazana do 19 września 2017 r.

300 zł zwrotu

Kolejne 300 zł klienci mogą otrzymać w postaci zwrotu za wykonane transakcje kartą wydaną do Konta Optymalnego. W ciągu 12 miesięcy od momentu założenia rachunku, bank zwraca 2% wartości transakcji wykonanych zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Łączna kwota zwrotu może wynieść 25 zł miesięcznie, co daje 300 zł w skali roku.

Czy to się opłaca?

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Tak samo jak wydanie i posiadanie karty debetowej wydanej do Konta Optymalnego. Jedyne koszty klient może ponieść w związku z wypłatą pieniędzy z bankomatów – 5 zł za każdą transakcję. Oczywiście wypłata z rodzimych bankomatów BGŻ BNP Paribas jest zwolniona z opłat. Tak samo jako korzystanie z bankomatów sieci Planet Cash.

Jeśli szukasz innych ciekawych promocji bankowych, zajrzyj tutaj.

Skomentuj