22
Maj
2017
0
Obszar-kompozycji-1

240 zł zwrotu od Eurobanku dla abonentów platformy cyfrowej nc+

Jeśli korzystasz z usług telewizji cyfrowej nc+, masz szansę obniżyć swój abonament o 20 zł każdego miesiąca przez cały rok. Wystarczy, że otworzysz konto w Eurobanku.

Co można zyskać?

Tytułowe 240 zł rozbite jest na 20 zł co miesiąc przez cały rok. Jednak zwrot za abonament to nie jedyna nagroda. Każdy klient, który otworzy konto w ramach promocji, może liczyć na zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta przez kolejne 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. Dodatkowo, Eurobank zwróci opłatę miesięczną za posiadanie karty debetowej i prowizję za udzielenie limitu na koncie, również przez 24 miesiące.    

Kto i jak może skorzystać?

Oferta skierowana jest do nowych klientów Eurobanku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego konta dla osób fizycznych w tej instytucji. Dodatkowo, muszą one korzystać z usług ITI Neovision w ramach telewizji cyfrowej nc+. Wszyscy, którzy spełnią powyższe warunki, powinni złożyć wniosek o utworzenie konta osobistego w Eurobanku do 31.12.2017 r, a następnie wykonać co najmniej  3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do nowego konta. Kwota wszystkich płatności musi wynieść min. 50 zł, co zdecydowanie nie jest wygórowaną kwotą. Zainteresowani promocją muszą również opłacić abonament za telewizję nc+. Co ciekawe, nie ma znaczenia, jaka jest kwota abonamentu.

Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki. Łącznie można otrzymać aż 12 premii w wysokości 20 zł, co daje łączną kwotę 240 zł.

Szczegóły dotyczące udziału w promocji znajdziesz w regulaminie.

1 Odpowiedź

Skomentuj