28
Wrz
2017
0
kobieta z plecakiem na ramieniu trzymająca w dłoniach kubek kawy i smartfon

200 zł premii za założenie 1 Konta w Credit Agricole

Po ponad dwóch miesiącach ciszy postanowił przypomnieć o sobie Credit Agricole oferując nawet 200 zł premii za założenie 1 Konta. Jeżeli jesteście pełnoletni, a zarazem nie przekroczyliście jeszcze 27 roku życia, to wiedzcie, że ktoś się Wami interesuje. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji „Twoje mobilne konto”.

Dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie do jednego roku przed datą zawarcia umowy konta nie były posiadaczami lub współposiadaczami indywidualnego lub wspólnego rachunku w Credit Agricole. Jeżeli przez ostatnie 12 miesięcy nie współpracowaliście w tym obszarze z bankiem i w dalszym ciągu chcecie wziąć udział w akcji, to wystarczy że:

Przelewy i wpływy na konto

Oczywiście sam fakt założenia konta nie zagwarantuje Wam wypłaty premii, więc aby sięgnąć po obiecywane 200 zł musicie spełnić dodatkowe warunki. Na szczęście wymagania organizatora akcji nie są wygórowane i współgrają z kwotą oferowanego bonusu. Prawo do nagrody otrzymają uczestnicy, którzy każdego z 10 miesięcy od założenia konta:

  • zapewnią wpływy na 1 Konto w wysokości co najmniej 500 zł,
  • wykonają w minimum 3 przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku.

Pamiętajcie, że do wymaganych operacji nie zostaną zakwalifikowane przelewy na Wasze rachunki w banku, przelewy na doładowanie telefonu oraz przelewy na spłatę zobowiązań zaciągniętych w Credit Agricole.

Nagroda w ratach

Premia w kwocie 20 zł wypłacana będzie przez 10 miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Pamiętajcie, że rezygnacja z konta i wydanej do niego karty automatycznie pozbawia Was prawa do nagrody. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku, więc jest jeszcze sporo czasu, aby samodzielnie ocenić wpływ akcji na jakość osobistego budżetu.

Regulamin promocji

Darmowe 1 Konto

Zapewne zastanawiacie się, ile kosztuje wymagany przez Credit Agricole rachunek. Sprawa jest bardzo prosta, gdyż prowadzenie 1 Konta jest darmowe. Należy tylko pamiętać, aby spełnić warunek bezpłatności karty debetowej, który polega na wykonaniu tylko jednej transakcji “plastikiem” miesięczne. 1 Konto to także niezliczone zniżki na zakupy u partnerów Klubu Rabatowego Credit Agricole, czyli w ponad 10 000 miejsc pozwalających zaoszczędzić na codziennych wydatkach.

Skomentuj