16
Mar
2017
0
ing konto z lwem

120 zł premii za założenie Konta z Lwem

120 zł w zamian za otwarcie bezpłatnego konta w banku, to całkiem niezły biznes. A właśnie taką ofertę swoim nowym klientom proponuje ING Bank Śląski. Instytucja umożliwia otrzymanie dodatkowej gotówki niemal każdemu, kto spełni dwa dziecinnie proste warunki…

Dla każdego, czyli dla kogo?

Wszystkie osoby, które od 1 lipca 2015 roku do 28 lutego 2017 roku nie posiadały oraz nie były współwłaścicielami kont takich jak Direct, Komfort, Premium, Klasyczne bądź Student, mogą śmiało wziąć udział w promocji. Co muszą zrobić? Pierwszym krokiem jest otworzenie rachunku Konto z Lwem wraz z kontem oszczędnościowym i kartą debetową do 14 kwietnia 2017 roku. Należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i utrzymać ją przez cały czas trwania promocji.

Załóż Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Nagroda w postaci 120 zł podzielona jest na dwie część. Pierwszą z nich (100 zł) klienci mogą otrzymać w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł. Kolejne 20 zł zostanie przyznane za wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem. Czasu na spełnienie obu warunków jest sporo, bo aż do 14 sierpnia 2017 roku. Nie ma znaczenia, czy transakcje zostaną wykonane podczas zakupów w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Warto jednak zaznaczyć, że pod uwagę nie zostaną wzięte operacje anulowane, a także wypłata gotówki w bankomacie.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków, premia zostanie wypłacona do 15 września 2017 roku. Aby otrzymać pieniądze, nie można do tego czasu zrezygnować z karty, zamknąć konta lub wstrzymać zgody na przetwarzanie danych. Jeśli jednak uznasz, że konto nie jest Ci potrzebne, możesz je zlikwidować tuż po odebraniu 120 zł.

Konto z Lwem – czy to się opłaca?

Informacja ważna dla wszystkich, którzy poważnie rozważają otwarcie rachunku – konto jest bezwarunkowo darmowe. Za jego otworzenie i prowadzenie klient nie zapłaci więc ani grosza. Aby jednak otrzymać tytułowe 120 zł należy posiadać nie tylko rachunek w ING, ale także kartę debetową (przynajmniej do połowy września, czyli momentu wypłaty premii). Opłata za kartę to 7 zł miesięcznie. Oczywiście da się jej uniknąć, ale wiąże się to z koniecznością wykonania transakcji kartą na kwotę 300 zł każdego miesiąca (od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego). Wypłata gotówki z bankomatów jest darmowa pod warunkiem korzystanie z automatów firmowych ING lub sieci Planet Cash. Każda wypłata (powyżej jednej) z bankomatów innej firmy kosztuje 2,5 zł.

Warto także zaznaczyć, że wraz z założeniem rachunku Konto z Lwem, klient otrzymuje rachunek oszczędnościowy (jego prowadzenie również jest bezpłatne). Oprocentowanie na koncie wynosi 2%, przez pierwsze 4 miesiące do kwoty 100 000 zł, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę.

Skomentuj