5
Maj
2017
0
same-korzyści-mbank

100 zł do Rossman czy 4 bilety do kina? Wybierz nagrodę w mBanku

Jeśli jesteś fanem szybkich i łatwych promocji, mBank wystartował z ofertą właśnie dla Ciebie. W zamian za założenie konta możesz otrzymać bon do sieci sklepów Rossman lub 4 bilety do sieci kin Helios. Za mało? Spełnij dodatkowe warunki i zgarnij dodatkowo nawet 300 zł zwrotu za wydatki.

Nie tylko dla nowych klientów

Na początku warto zaznaczyć, że promocja co prawda skierowana jest nowych klientów mBanku, ale uważani się za nich wszyscy, którzy nie posiadali konta osobistego w tej instytucji od 1 stycznia 2016. Oznacza to, że również byli klienci, którzy przed 2016 rokiem mieli rachunek w mBanku, mogą z niej skorzystać. To w zasadzie najważniejszy warunek. Co dalej? Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek online o założenie konta. Obie czynności należy wykonać najpóźniej do końca maja 2017 r. Proste? Dalej nie będzie dużo trudniej…

Za co ta nagroda?

Otworzenie rachunku osobistego  w mBanku to już połowa drogi do otrzymania nagrody. Jednak kiedy konto zostanie już aktywowane, klient musi wykonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę w ciągu miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Nie dość, że płatności mogą obejmować nawet minimalne kwoty, to dodatkowo mogą to być dowolne transakcje – płatności kartą, płatności online, przelewy na konto w innym banku. Kolejna czynność, to już czysta przyjemność. Należy bowiem zarejestrować się na stronie promocji i wybrać nagrodę, którą chcemy otrzymać. Zostanie ona przekazana do 4.08.2017 r.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji

Dodatkowe 300 zł

Jeśli możliwość otrzymania bonu o wartości 100 zł nie jest dla Ciebie wystarczająco przekonująca, mBank daje możliwość otrzymania zwrotu za płatności wykonane kartą oraz BLIKiem – 2% wartości transakcji. Maksymalna kwota zwrotu to 300 zł w ciągu 6 miesięcy. Aby skorzystać z tej możliwości, należy zasilić konto kwotą min. 1000 zł, zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wykonać transakcje na łączną kwotę min. 250 zł. Wszystkie warunki należy spełnić w tym samym miesiącu, za który chcesz otrzymać zwrot.

Uwaga: Najnowsza promocja mBanku jest bardzo atrakcyjna, dlatego też wszyscy, którzy chcą z niej skorzystać powinni się pospieszyć. Maksymalna pula nagród została ustalona na 1000 bonów. Jeśli zostanie wyczerpana przed planowanym końcem promocji (31 maja), rejestracja nie będzie możliwa.

Jeśli szukasz innych ciekawych promocji bankowych znajdziesz je w tym miejscu.

2 Odpowiedzi

  1. MBank jak zawsze zachwyca promocjami. Niestety mam tam konto już od dłuższego czasu, więc wiele nowych promocji mnie omija, ale cieszę się, że mogę skorzystać z tej. Chętnie wezmę te 100zł. Dziękuje bardzo za świeże promocje.

Skomentuj