27
Lip
2017
0
konto-internetowe-alior-bank

100 zł od Alior Banku za założenie konta osobistego

Alior Bank wystartował z nową promocją, której uczestnicy mogą otrzymać premię w wysokości 100 zł za założenie Konta Internetowego. Nagroda nie zostanie wypłacona w gotówce, a przesłana w formie bonu Sodexo, który można zrealizować w bardzo wielu sklepach.

Dobra wiadomość jest taka, że w promocji mogą wziąć udział nie tylko nowi, ale także byli klienci banku. Mimo, że nagrodzeni nie otrzymają gotówki, to bony Sodexo dają ogromną możliwość wyboru produktów, w wielu różnych sklepach, dzięki czemu każdy obdarowany znajdzie coś dla siebie.

Dla kogo?

Prawie dla wszystkich. O dziwo z promocji nie są wykluczeni dawni klienci banku, a okres karencji jest bardzo krótki. Jak wynika z regulaminu, uczestnikami promocji mogą być osoby, które „od dnia 01.01.2017 do dnia złożenia wniosku, o którym mowa w pkt. 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku, z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego.” Z udziału w akcji nie są również wykluczeni posiadacze konta osobistego w T-mobile oraz rachunków w Kantorze Walutowym.

Jak zdobyć nagrodę?

Żeby zdobyć bon o wartości 100 zł należy do 25.08.2017 r. złożyć wniosek o założenie Konta Internetowego i wydanie karty debetowej. Następnie kartą wydaną do konta należy wykonać transakcje bezgotówkowe, których wartość wyniesie min. 500 zł. Transakcje należy powtórzyć przez dwa kolejne miesiące, co oznacza, że w sumie klient musi wydać min. 100 zł. Czas na spełnienie warunków to 3 miesiące od momentu podpisania umowy. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie transakcje zostaną zaliczone klientowi do puli „promocyjnych” wydatków. Wykluczone są płatności z następującymi kodami:

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp.;
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna;
  • 4111 – m.in. usługi transportowe;
  • 6012 – instytucje finansowe;
  • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 9406 – Totalizator Sportowy;
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne;

Jeśli klient spełni w wyznaczonym terminie wszystkie warunki, nagrodę otrzyma pocztą do 30.11.2017 r. Termin ważności bonów nie został określony, ale z reguły wynosi on pół roku. Dla pewności, po otrzymaniu nagrody, można skontaktować się z organizatorem promocji.

Czy warto otworzyć Konto Internetowe w Alior Banku?

Konto Internetowe jest rachunkiem bezpłatnym. Istnieje możliwość naliczenia opłata za prowadzenie karty debetowej (6 zł), ale tylko w sytuacji, jeśli kwota miesięcznych transakcji bezgotówkowych nie przekroczy 300 zł. Darmowe jest korzystanie z bankomatów Planet Cash oraz Alior Banku. Za wypłaty z pozostałych urządzeń klient zapłaci 5 zł.

Skomentuj